Wydarzenie


REKLAMA

Dzień kolorowej skarpetki - czyli kampania edukacyjna na rzecz dzieci z Zespołem Downa, 21 marca Bydgoszcz Family Park

Zachęcamy Was do założenia nie do pary kolorowych skarpetek 21 marca 2013 - dołączając tym samym do światowego eventu, a może nawet pobijemy rekord w ilości kolorowych skarpet w przestrzeni miasta!

Bydgoszcz dołączyła do światowego grona miast organizujących społeczną kampanię edukacyjną na rzecz dzieci z Zespołem Downa.

21 marca 2013 jedno z największych Centrów Zabaw Rodzinnych Family Park zainauguruje obchody Światowego Dnia Chorych na Zespół Downa.

Tego dnia Family Park organizuje imprezę dla dzieci skupionych wokół placówek szkolnych w Bydgoszczy.

Dodatkowo w dniach 21-24 marca rodzice dzieci z zespołem Downa z całej Polski mogą bezpłatnie skorzystać z rodzinnej wizyty w bydgoskim parku rozrywki.

Kolorowe skarpetki jako symbol solidaryzowania się z chorymi na Zespół Downa będą rozdawane w szkołach, przedszkolach i wielu innych miejscach.

Przyłącz się do akcji!

Zakładając kolorową skarpetkę zwracamy na siebie uwagę, a tym samym zwracamy uwagę na problemy ludzi chorych na Zespół Downa

W Światowym Dniu Chorych na Zespół Downa chcemy pokazać, że różni nas od nich tak niewiele, jeden dodatkowy, niepasujący chromosom – tak jak nasza dodatkowa niepasująca skarpetka!Akcja pod patronatem Światowej Organizacji ludzi chorych na Zespół Downa

wydarzenie na faceboku
http://www.facebook.com/pages/...

http://www.worlddownsyndromeda...

Miejsce :
CENTRUM ZABAW RODZINNYCH
FAMILY PARK
ul. Fordońska 246,
85-766 Bydgoszcz