Bezpłatna infolinia prawna oraz bezpłatne porady księgowo-kadrowe dla wszystkich Mam! - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Bezpłatna infolinia prawna oraz bezpłatne porady księgowo-kadrowe dla wszystkich Mam!

Planer na Dobry Rok

Bezpłatna infolinia prawna oraz bezpłatne porady księgowo-kadrowe dla wszystkich Mam!

„Nieznajomość prawa szkodzi”, „kto pyta nie błądzi”… To niby oczywistość, ale wielu z nas dobrze wie, że za takie konsultacje i porady trzeba słono płacić. A kiedy jest się rodzicem, na takie „fanaberie” najczęściej już brakuje… Od dzisiaj już nie! Przez cały kwiecień br. udostępniona jest bezpłatna infolinia prawna, a także możliwość konsultacji księgowo-kadrowej w każdej sprawie!

Kto może skorzystać z bezpłatnych usług? Każda Mama! Wystarczy, że zapozna się z informacjami w jaki sposób przygotować swoje pytania i wykona jeden telefon lub napisze maila. Gdzie szukać szczegółowych informacji? Na portalu www.mamopracuj.pl, a także:

  • Infolinia prawna TUTAJ
  • Porady księgowo-kadrowe TUTAJ

Słów kilka o infolinii prawnej

Infolinia prawna dla Mam została uruchomiona we współpracy z Kancelarią Frączyk & Partnerzy. Prawnicy tej kancelarii bezpłatnie odpowiedzą za pytania mam z zakresu prawa pracy i zagadnień związanych z samozatrudnieniem (otworzeniem i prowadzeniem działalności).

Słów kilka o poradach księgowo-kadrowych

Wspólnie z właścicielkami firmy Efectivo oferowana jest pomoc mamom, które planują rozpocząć lub stawiają pierwsze kroki w biznesie. Zatem, jeśli prowadzisz własny biznes, chcesz go rozwinąć i masz sporo pytań księgowo-podatkowych albo kadrowych, porozmawiaj z ekspertami!

Zacznij działać! Konsultacje są bezpłatne.

Zobacz także
urodzenie dziecka formalności

www.mamopracuj.pl

 

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2021 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl