"Mama w e-biznesie. Praktyczny poradnik jak założyć i rozwinąć biznes internetowy" - bezpłatny e-book dla mam - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
“Mama w e-biznesie. Praktyczny poradnik jak założyć i rozwinąć biznes internetowy” – bezpłatny e-book dla mam

Planer na Dobry Rok

“Mama w e-biznesie. Praktyczny poradnik jak założyć i rozwinąć biznes internetowy” – bezpłatny e-book dla mam

E-book jest podsumowaniem akcji "Mama w e-biznesie", która od września była prowadzona na portalu www.mamopracuj.pl.

Mamy coraz chętniej decydują się na założenie e- biznesu, gdyż taka forma prowadzenia własnej działalności pozwala im lepiej godzić życie rodzinne i prowadzenie firmy. Jak same twierdzą, taka forma daje im zadowolenie, większą pewność siebie i niezależność. Ale przede wszystkim możliwość elastycznego czasu pracy, a co za tym idzie więcej czasu dla dziecka i rodziny.

Z taką myślą, portal mamopracuj.pl wspólnie z firmą home.pl rozpoczął we wrześniu 2013 r. akcję dla mam: „Mama w e-biznesie”.

W ciągu dwóch miesięcy tejże akcji na łamach portalu www.mamopracuj.pl zostało opublikowanych osiem artykułów, o tym jak uruchomić i rozwinąć swój własny e-sklep. Wszystkie te artykuły łącznie stanowią świetny poradnik, jak krok po kroku, otworzyć sklep, rozwinąć swój biznes i zapewnić ruch, który jest niezbędny, aby sklep zaczął zarabiać. Osobny tekst poświęcony jest prowadzeniu sklepu na Facebooku, a także zdobywaniu i utrzymywaniu klientów.

Aby ułatwić i usprawnić mamom pracę nad własnym e-sklepem, zdecydowaliśmy się zebrać wszystkie teksty w jedną publikację mówi Joanna Gotfryd z portalu mamopracuj.pl

Dodatkowo, e-book, zawiera zupełnie nowy tekst, wcześniej niepublikowany na portalu www.mamopracuj.pl, pt. „Co warto wiedzieć o Google+?”.

Zobacz także
dziecko a rozwód rodziców

Zapraszamy do lektury!

E-book można bezpłatnie pobrać Tutaj

 

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2024 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl