Innowacyjne rozwiązanie dla rodziców małych dzieci - E-Nanny - darmowa aplikacja - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Innowacyjne rozwiązanie dla rodziców małych dzieci – E-Nanny – darmowa aplikacja

Planer na Dobry Rok

Innowacyjne rozwiązanie dla rodziców małych dzieci – E-Nanny – darmowa aplikacja

Pierwsze tygodnie i miesiące po urodzeniu dziecka pozostają w pamięci każdego rodzica, jako okres nieustannego lęku. Większość z nas cały czas martwi się, czy dziecko śpi, czy nie dzieje mu się krzywda, czy nie płacze samotne po obudzeniu. Każdy z nas chciałby zapewnić tej bezbronnej istotce jak najlepszą opiekę i zagwarantować bezpieczeństwo. Wielu rodziców decyduje się na wydatek kilkuset złotych i kupuje elektroniczne nianie, których zadaniem jest stałe monitorowanie snu ich pociech.

Teraz każdy ma takie same możliwości bez konieczności kupowania kosztownych gadżetów. Wystarczą tylko dwa urządzenia: komputer czy laptop oraz telefon komórkowy i można łatwo stworzyć funkcjonalny monitoring w sypialni każdego malucha. Naszą elektroniczną nianię można uruchomić w telefonie, laptopie, komputerze PC, Apple iPhone itp. Nie ma żadnego znaczenia, jakiej platformy i systemu używasz.

Wystarczy z witryny www.e-nanny.pl pobrać aplikację i zarejestrować się. Kolejnym krokiem jest instalacja oprogramowania. Następnie jedno z urządzeń uruchamiamy w trybie dziecko i zostawiamy w pobliżu naszej pociechy. Drugie, pracujące w trybie rodzic, umożliwia monitorowanie tego, co się dzieje w sypialni.

Aplikacja pozwala również na zdalne uruchamianie bajek oraz uspokajanie dziecka nagranym głosem rodzica. Dzięki e-nanny.pl możemy na chwilę oderwać się od aktywnego nadzorowania dziecka i zająć pracą, sprawdzaniem poczty lub słodkim lenistwem. Możemy wypić kawę z przyjaciółmi, czy też zapewnić sobie chwilę relaksu na wakacjach. E-nanny.pl nie spuści oka z malucha, czujnie donosząc o każdym przebudzeniu, płaczu i innych wydarzeniach, które wymagają naszej reakcji. E-nanny.pl może również pokazać, jak naprawdę sprawdza się prawdziwa niania. Taka wiedza jest ważniejsza od najlepszych referencji.

Zobacz także
mama na urlopie macierzyńskim tuli dziecko w ramionach

E-nanny.pl to nasz polski program, napisany w trosce o dzieci. Aplikacja została stworzona przez rodziców dla rodziców, ale umożliwia też czuwanie nad osobami w podeszłym wieku, niepełnosprawnymi i zapewnia kontrolę w każdej innej sytuacji, wymagającej szczególnej uwagi.

Zapraszamy na stronę e-nanny.pl Warto sprawdzić, jak łatwo jest zadbać o komfort dla siebie i naszych podopiecznych.

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2024 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl