Baby Concierge - czyli planista niemowlęcy, nowa usługa na polskim rynku. - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Baby Concierge – czyli planista niemowlęcy, nowa usługa na polskim rynku.

Planer na Dobry Rok

Baby Concierge – czyli planista niemowlęcy, nowa usługa na polskim rynku.

Za tą dziwną francusko – angielską nazwą, kryje się konsultant zakupowy, trendsetter, personal shopper i psycholog w jednym. Przyjazna dusza, która rozumie rozterki związane z macierzyństwem.

Rodzice czekający na dziecko muszą podjąć wiele decyzji związanych z pojawieniem się malucha. Wchodzą w zupełnie nowy, nieznany świat dziecięcych akcesoriów. Często czują, że coś ich przerasta, bo jak wybrać właściwy wózek z setek oszałamiających modeli oferowanych na rynku? Baby Concierge ma na wszystko odpowiedź.

Co zrobi dla Ciebie Baby Concierge (czyt. bejbi konsjerż)?

Wybierze wyprawkę dla noworodka, wyjaśni czy wielorazowe pieluchy mają sens, pokaże tacie czym się różnią śpioszki od pajacyka, zrobi zakupy z rabatem. Baby Concierge to nowy przyjaciel mamy w wielkim mieście.

Prócz tego urządzi Baby Shower, a także zorganizuje sesję zdjęciową. Na dodatek pomoże w aranżacji pokoju dziecięcego i co najważniejsze uwzględni wszelkie dostępne na rynku rabaty i promocje.

Baby Concierge nie reprezentuje konkretnych marek, obiektywne ukazuje przyszłym rodzicom różnorodność produktów dostępnych na rynku dziecięcym.

Zawód baby concierge od kilku lat rozwija się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Japonii, Belgii i kilku innych krajach. Najaktywniejszy ośrodek baby plannerów to Stany Zjednoczone. Tam też powstają różne szkoły (Maternity Institute) czy zrzeszenia (International Baby Planners).

 

Znaleźliśmy cztery działające w Polsce  firmy, które  profesjonalnie wykonują usługę Baby Concierge

w Warszawie :

www.wokolnarodzin.pl

http://witajludziku.pl/

Zobacz także

w Łodzi

http://123mama.pl/

w Krakowie

www.radoscznarodzin.com

(nie wykluczamy, że działa ich znacznie więcej natomiast my o tym jeszcze nic nie wiemy)

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2024 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl