Zdjęcia na płótnie - niezwykły sposób na wywołanie zdjęć - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Zdjęcia na płótnie – niezwykły sposób na wywołanie zdjęć

Planer na Dobry Rok

Zdjęcia na płótnie – niezwykły sposób na wywołanie zdjęć

Dzień Pierwszej Komunii Świętej, niegdyś nagrywany na kasetach VHS i upamiętniany na tradycyjnych fotografiach, dziś coraz częściej uwieczniany jest za pośrednictwem aparatów cyfrowych. Szereg mniej i bardziej udanych zdjęć, bez odpowiedniej obróbki oraz przejrzenia materiału zwykle trafia na dysk twardy. Po rodzinnych chwilach spędzonych przez ekranem komputera, fotografie często pozostają tam, gdzie zostały umieszczone. Świat o nich zapomina.

 

Brak materialnej postaci zdjęcia doskwiera nie tylko osobom o sentymentalnym charakterze. Największy problem pojawia się wówczas, gdy uszkodzeniu ulega cały laptop czy folder ze zdjęciami. W najgorszym przypadku fotografie te są nie do odzyskania. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej, dokumentująca doniosłe i ważne wydarzenie w życiu dziecka, zwyczajnie zasługuje na najwyższej jakości oprawę wizualną w trwałej i namacalnej formie. Wywołane zdjęcia można podarować dziadkom, którzy z wielką przyjemnością postawią zdjęcia wnuczki w sypialni na komodzie czy na kuchennym kredensie.   

 

Uwiecznij Pierwszą Komunię Świętą z CEWE Fotoobrazy

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej może przybrać formę niepowtarzalnej dekoracji ściennej. Interesującą i oryginalną propozycją jest zdjęcie na płótnie. Szeroka gama formatów na życzenie ułatwia najlepszą ekspozycję wyjątkowych kadrów Twojego dziecka. 12-kolorowy druk na płótnie gwarantuje pełne i rzeczywiste oddanie kolorów.

 

Zatrzymaj czas dla wyjątkowych wspomnień

Piękna w swej skromności sukienka liturgiczna, eleganckie buciki, biała świeca, a na głowie pachnący wianek z rumianków – czy tak urzekający widok nie jest wart utrwalenia? Śnieżnobiałą, odświętną aurę i wyjątkowy nastrój tej uroczystej chwili w dużym stopniu budują właśnie te dodatki. CEWE Fotoobraz na płótnie stanie się fantastyczną pamiątką jednego z najdonośniejszych dni w życiu. Stwórz niepowtarzalny i bardzo osobisty prezent!

Niegdyś obrazy na płótnie towarzyszyły możnowładcom. Z uwagi na swoje wysokie walory estetyczne, uświetniały i wciąż uświetniają niezwykłość pałaców, urzędów miasta, ale również katedr i kościołów. W dawnych czasach na tego typu luksus stać było tylko osoby wysoko urodzone. Dziś, w dobie nowoczesnych technologii, cząstkę dawnej wykwintnej atmosfery można przenieść do własnego domu i to bez konieczności posiadania skrzyni pełnej klejnotów czy sejfu ze sztabkami złota. Niech na kanwie lnianego płótna pojawi się oblicze osoby bliskiej Twojemu sercu! Wejdź i zamów już dziś: http://www.odbitki.fotojoker.pl/fotoplakaty-i-fotoobrazy.html.

 

Uchwyć niepowtarzalne momentu w życiu Twojego dziecka!

CEWE Fotoobraz – stwórz wyjątkowy prezent dla siebie i bliskich! Uchwyć ulubione chwile Twojego dziecka na prawdziwym płótnie. Podkreśl zdjęcie oryginalną formą z wyraźną strukturą szlachetnej lnianej tkaniny. Specyficzne, naturalne ułożenie włókien podobrazia stanowi ozdobę samą w sobie. Doskonałej jakości płótno typu premium, osadzone na stabilnej i solidnej drewnianej ramie pozwala stworzyć wyjątkowy fotoobraz, który stanie się wyrazistą dekoracją salonu. Fugowane ramy dodają całości oryginalnego efektu cienia. Zadrukowane boki obrazu sprawiają, że całość nie wymaga stosowania dodatkowych ram i od razu jest gotowa do powieszenia na ścianie. Osoby, które preferują tradycyjną oprawę obrazów wraz z ramami, również mają taką możliwość.

 

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka w postaci fotoobrazu – zalety:

  • doskonałej jakości wydruk na lnianym płótnie;
  • szeroka gama formatów do wyboru – zdjęcia na płótnie można zamówić w jednym z 41 rozmiarów; tak duży wybór daje duże możliwości aranżacyjne;
  • dodatkowe ramy – dla lepszego podkreślenia doniosłości chwili, można dobrać ramę w dwóch rodzajach do wyboru:

 – rama typu “Art”;  

– rama typu “Havanna Floaters”;

Zobacz także
kobieta z negatywnym wynikiem testu ciążowego kiedy zaczyna się niepłodność

  • doskonały design – zdjęcia na płótnie to dekoracja o nowoczesnym wyglądzie, która pasuje tak do minimalistycznych, jak i do tradycyjnych wnętrz.

 

Stwórz spersonalizowany i bardzo osobisty prezent

Fotoobraz na płótnie stanowi fantastyczny pomysł na prezent, który rodzice chrzestni mogą sprawić dziecku na przykład w rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Obok książeczki liturgicznej czy Pisma Świętego, fotoobraz na płótnie to jeden z najlepszych upominków, wręczanych dziecku w wyjątkowym i nie dającym się powtórzyć dniu.

Każdego roku, na przełomie kwietnia i maja, rodzice chrzestni gorączkowo poszukują idealnego prezentu dla dziecka. Kłopotu przysparza fakt, że wiele pociech w wieku 9 lat ma już właściwie wszystko – masę zabawek, hulajnogę, rower, tablet i laptop. Często nie ma natomiast wyjątkowego i w pełni spersonalizowanego prezentu, a jedynie masowo produkowane i powszechnie dostępne produkty, różniące się od siebie jedynie detalami. Podczas gdy wraz z biegiem lat dziecko wyrośnie z roweru, a komputer czy tablet rodzice zastąpią mu nowocześniejszym modelem, nieśmiertelna pamiątka w postaci zdjęcia w wyszukanej oprawie będzie ponadczasowym i wzruszającym prezentem od serca. Wyraź swoje uczucia do dziecka w szczerej i najpiękniejszej formie!

CEWE Fotoobraz, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, może być elementem wystroju wnętrza, które kształtuje gust i zmysły estetyczne dorastającego dziecka.

 

Zamów odbitki w 3 minuty!

Jak w prosty i szybki sposób wywołać zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej? Wystarczy skorzystać z wygodnej formy zamawiania odbitek online. Do wyboru mamy możliwość zamówienia odbitek do punktu foto lub wysyłkę pocztową wprost na wskazany adres. Usiądź wygodnie w fotelu, zaparz aromatyczną herbatę i zleć wydruk zdjęć w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z niezwykle praktycznej i funkcjonalnej formy zamówienia i ciesz się doskonałą jakością fotografii!

 

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2024 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl