Słyszeliście o załóżkownikach? to nowość w pokojach dziecięcych - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Słyszeliście o załóżkownikach? to nowość w pokojach dziecięcych

Planer na Dobry Rok

Słyszeliście o załóżkownikach? to nowość w pokojach dziecięcych

Załóżkowniki to nazwa wymyślona przez zespół Dekornika. Kryje się za nią produkt także w całości wymyślony przez nas! Zobacz, jak odmienia pokoje maluchów, starszaków i młodzieży!

Każda mama (i każdy tato) wie, że piękny i czysty pokój dziecięcy to spore wyzwanie. Zwykle jest tak, że ściany się brudzą tak naturalnie –  od opierania się, od pościeli oraz tak specjalnie – od kredek, odciskania rączek i innych zabaw manualnych. 

Odbieraliśmy mnóstwo telefonów z pytaniami, czy możemy poradzić coś na zabrudzone ściany za łóżkami pociech. Mogliśmy i zaradziliśmy!

Jako specjaliści od funkcjonalnych dekoracji ścian – zaprojektowaliśmy kolekcję załóżkowników, które ozdabiają pokoje dziecięce i zabezpieczają strategiczne (czytaj: najczęściej brudzące się) miejsca na ścianach.

Dzięki załóżkownikom stworzymy w pokoju najmłodszych efektowne tło dla łóżka czy innych elementów wyposażenia i to na długo. Nie ma bowiem konieczności regularnego odświeżania ścian  – jak wtedy, gdy je tradycyjnie malujemy farbą. Załóżkowniki są trwałe i zabezpieczają przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Zobacz także
oczy chłopca złość

Załóżkownik i tablica w jednym. Załóżkowniki, szczególnie te w kolorze czarnym, mogą także służyć jako tablice do pisania kredą. Wystarczy je przetrzeć mokrą szmatką, a powierzchnia naklejki znów jest czysta i gotowa do pisania po niej kredą. 

Można zapisać tabliczkę mnożenia, wiersz do nauki na pamięć czy po prostu KOCHAM CIĘ!

Informacje techniczne + montaż:

Załóżkowniki wycinane są z jednokolorowej folii, takiej jak klasyczne naklejki ścienne. Jeśli załóżkownik jest wielokolorowy (np. domki) każdy element wycinany jest oddzielnie do spasowania na ścianie. Poziom trudności montażu naklejek w skali od 1 do 10: JEDEN!

Montaż może być okazją do rodzinnej zabawy

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2024 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl