Szkoła w stylu Marvela? Pomysły na zestawy szkolne z bohaterami Marvela - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Szkoła w stylu Marvela? Pomysły na zestawy szkolne z bohaterami Marvela

Planer na Dobry Rok

Szkoła w stylu Marvela? Pomysły na zestawy szkolne z bohaterami Marvela

plecak i piórnik Marvel

Twoje dziecko jest fanem Marvela? Przybory szkolne z ulubionymi superbohaterami będą dla niego powodem do radości. Długopis z Iron Manem, plecak młodzieżowy z Venomem, a może piórnik z Hulkiem? Oto przegląd najciekawszych pomysłów na zestawy szkolne z uniwersum Marvela.

Plecaki z ulubionymi superbohaterami Marvel

Zacznijmy od plecaka. Jednokolorowe plecaki z nadrukiem licencyjnym Marvel to hit wśród młodzieży. Młodszym dzieciom spodobają się plecaki z wizerunkiem takich bohaterów, jak:

  • Spider-Man,
  • Iron Man,
  • Hulk,
  • Captain America.

Komiksowe postaci są uwielbiane przez dzieciaki w każdym wieku. Uczniowie starszych klas upodobali sobie też Venoma, który jest jednym z najgroźniejszych przeciwników Spider-Mana. Samo logo Marvel to za mało, by plecak był odpowiedni dla ucznia. Plecak z Venomem musi być przede wszystkim odpowiednio wyprofilowany.

Koniecznie zwróć uwagę na jakość artykułów szkolnych – wybieraj produkty sprawdzonych producentów.

Saszetka, portfel i worek na buty z nadrukiem licencyjnym Marvela

Do plecaka dopasujesz łatwo inne elementy, tworząc kompletne zestawy szkolne Marvel. Co jeszcze jest potrzebne dziecku w szkole? Choćby porządny worek na obuwie zmienne do szatni.

Saszetka przy pasie również przyda się każdemu uczniowi – może tam włożyć cenniejsze przedmioty, które będzie miał zawsze przy sobie. Dobierz jeszcze pasujący portfel. Jeśli dziecko chodzi na pozalekcyjne treningi, nie zapomnij o torbie sportowej z logo Marvel!

Zobacz także
obrus haftowany

Zestawy szkolne Marvel – must-have każdego miłośnika komiksów

Do plecaka trzeba włożyć też piórnik. Lekkie i wygodne są na przykład piórniki z materiału w kształcie tuby. Usztywniane modele jeszcze lepiej chronią zawartość. Przy okazji zawartości – nie zapomnij o przyborach do pisania.

Długopis z Hulkiem, Spider-Manem czy Thorem jest małym gadżetem, który każdemu miłośnikowi komiksów sprawi wielką frajdę.

U dobrych producentów artykułów szkolnych znajdziesz też porządne notesy i inne artykuły. Wybierając wszystko z jednej kolekcji Marvel, zafundujesz dziecku spójną stylistycznie wyprawkę szkolną – zgodną z jego gustem i potrzebami.

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

(c) 2012-2024 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl