Zdalna nauka angielskiego 1 na 1 dla dorosłych - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Zdalna nauka angielskiego 1 na 1 dla dorosłych

Planer na Dobry Rok

Zdalna nauka angielskiego 1 na 1 dla dorosłych

nauka języka angielskiego online

Osoby uczące się języka angielskiego w szkole, na studiach lub w trakcie kursów stacjonarnych podkreślają, jak dużym kłopotem było niedopasowane tempo nauki. Zdalna nauka angielskiego z lektorem całkowicie niweluje ten problem – zarówno dla tych, którzy potrzebują więcej czasu, jak i dla tych, dla których materiał omawiany jest zbyt wolno.

Ludzki mózg przyswaja wiedzę z różnych sektorów nauki w różnym tempem – są to cechy osobnicze. Niektórzy potrzebują więcej czasu na naukę gramatyki, innym przychodzi to zdecydowanie łatwiej, a jeszcze inni chcą zmiany techniki uczenia na taką, która przyniesie lepsze rezultaty. Podobnie jest z nauką słownictwa, mówienia czy pisania.

Każdy z nas ma swoje mocniejsze i słabsze strony – niektóre z nich wymagają większego nakładu pracy i czasu, a inne nie. Niestety nie da się tego osiągnąć podczas nauki w grupie.

Tradycyjny kurs kontra zdalna nauka angielskiego

Niestety uczestnicy tradycyjnych kursów języka angielskiego nie mają komfortu dopasowania tempa nauki do swoich możliwości. Uczniowie uczęszczający na zajęcia grupowe zobowiązani są do obecność w czasie wspólnych zajęć i opracowywania materiału w równym tempie.

Tradycyjna nauka wymusza pewnego rodzaju harmonogram, a większość uczących się nie pasuje do tego schematu – zaczynają mieć problemy z opracowaniem trudniejszych dla nich zagadnień lub omawiają te, które doskonale znają. To skutkuje zniechęceniem, stratą czasu i pieniędzy. Rozwiązaniem jest nauka angielskiego online.

Zdalna nauka angielskiego pozwala skupić się na konkretnym kursancie, który wybiera miejsce, czas, tempo i zakres nauki, jaka go interesuje. Wbrew pozorom to tańsze rozwiązanie, które szybciej przynosi oczekiwane rezultaty.

W SPIKKEO rezygnując z tradycyjnego planu zajęć możemy zbadać potrzeby osoby uczącej się i dopasować nie tylko tematykę spotkań online (biznes, medycyna, handel), ale również sprawdzić, które sektory w nauce języka angielskiego są opracowane znakomicie, a które stwarzają największe problemy np. prezentacje publiczne, small talk czy słownictwo specjalistyczne.

Zobacz także
buty dla dziecka

Zdalna nauka angielskiego 1 na 1 opiera się na zbudowaniu relacji uczeń – lektor

Uczeń w grupie często jest anonimowy, natomiast podczas zajęć zdalnej nauki angielskiego staje się równorzędnym partnerem – ma możliwość omówienia problemów, których doświadcza w nauce angielskiego i wspólnego poszukiwania rozwiązań. To przynosi wymierne efekty – nauka języka angielskiego staje się łatwiejsza, jest dopasowana do konkretnego przypadku i realizuje oczekiwania osoby uczącej się.

Co więcej, w SPIKKEO opracowaliśmy nowoczesny system uczenia się języka angielskiego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować wachlarz technik, które ułatwiają przyswajanie wiedzy, utrwalanie jej i praktyczne zastosowanie. Metoda SPIKFLOW jest dopasowana do zajęć online i sprawdza się dla osób na różnych poziomach znajomości języka.

Dzięki zdalnej nauce angielskiego 1 na 1 możesz przygotować się do prezentacji publicznych, wyjazdu za granicę, awansu czy po prostu mówienia po angielsku, które wielu osobom sprawia tak dużo trudności.

Skorzystaj z bezpłatnej próbnej lekcji angielskiego i sprawdź, jak lekcje online z lektorem wpływają na tempo i jakość nauki.

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

(c) 2012-2024 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl