Stwórz przestrzeń na nowe możliwości w pokoju swojego dziecka - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Stwórz przestrzeń na nowe możliwości w pokoju swojego dziecka

Planer na Dobry Rok

Stwórz przestrzeń na nowe możliwości w pokoju swojego dziecka

chłopiec pomaga mamie ścielić łóżko

Każde dziecko chciałoby, by jego pokój był wyjątkowy i stał się jego własnym, prywatnym królestwem. Jednocześnie musi on jednak spełniać mnóstwo różnych funkcji i odpowiadać na liczne potrzeby związane zarówno z odpoczynkiem, jak i nauką. Czasem trudno jest połączyć je wszystkie szczególnie, gdy nie można pozwolić sobie na zakup wielu mebli ze względu na koszty bądź niewielką przestrzeń. Z pomocą przychodzi wtedy wyjątkowe rozwiązanie, jakim są łóżka piętrowe z antresolą.

Czym się charakteryzują?

Dla niektórych łóżka piętrowe z antresolą mogą brzmieć jak całkowita zagadka. W rzeczywistości są jednak rozwiązaniem stosowanym na rynku już od lat, a w obecnych czasach na nowo odkrywa się ich zalety oraz liczne możliwości, jakie otwierają.

Łóżka piętrowe z antresolą składają się przede wszystkim z umieszczonego na wysokości materaca, na którym w bezpieczny sposób dziecko może wypoczywać. Ich druga część znajduje się natomiast pod nim i może składać się z najróżniejszych elementów, co pozwala na dopasowanie łóżek piętrowych z antresolą do własnych potrzeb.

realistyczna dziecięca sypialnia z łóżkiem piętrowym

Wiele możliwości

Decydując się na zakup łóżek piętrowych z antresolą warto wziąć pod uwagę kilka podstawowych aspektów. Przede wszystkim należy zastanowić się, jak wysokiej antresoli oczekujemy. W przypadku młodszych dzieci lepiej sprawdzą się bowiem niższe łóżka piętrowe z antresolą, które zapewnią im większe bezpieczeństwo, a rodzicom spokojny sen.

Dobrze jest także zwrócić uwagę na to, w jaki sposób chciałoby się zagospodarować dostępną przestrzeń, ponieważ niektóre łóżka piętrowe z antresolą są wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak na przykład zasłonki, podczas gdy inne pozwalają w pełni dostosować mebel do własnych oczekiwań.

Jak zagospodarować dostępną przestrzeń?

Gdy w danym pokoju stanie już łóżko piętrowe z antresolą, można puścić wodze fantazji i urządzić jego dolną część zgodnie z własnymi potrzebami. Większość osób najczęściej decyduje się na modele pozwalające na postawienie pod nimi biurka i stworzenie dla starszych dzieci miejsca na spokojną naukę.

Zobacz także
dziecko rysuje

W przypadku młodszych pociech, warto natomiast zdecydować się na łóżka piętrowe z antresolą wyposażone na przykład w zasłonkę czy dodatkowe dekoracje nawiązujące do kształtu domku, które pozwolą im na kreatywną zabawę.

Bez względu na to, jaki model łóżek piętrowych z antresolą się wybierze, konieczne jest zadbanie o jego najwyższą jakość. Dlatego też warto wybierać meble firmy PADREW, które gwarantują bezpieczeństwo maluchom w czasie odpoczynku, zabawy czy nauki. Zapraszamy do zapoznania się z ich niezwykle bogatą ofertą na stronie internetowej.

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

(c) 2012-2024 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl