Praktyczne gadżety w niemowlęcej wyprawce - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Praktyczne gadżety w niemowlęcej wyprawce

Planer na Dobry Rok

Praktyczne gadżety w niemowlęcej wyprawce

Czekasz na narodziny pierwszego dziecka? A może uzupełniasz wyprawkę niemowlęcą po starszej pociesze o nowości rynkowe? Bez wątpienia w sklepach z akcesoriami dla niemowląt nie brakuje gadżetów, które ułatwią i uprzyjemnią opiekę nad szkrabem. Które z nich warto wybrać?

Kosmetyczka niemowlęca do najróżniejszych akcesoriów higienicznych

Jedną z najciekawszych propozycji jest kosmetyczka z wodoodporną podszewką. Możesz przechowywać w niej podstawowe kosmetyki dla smyka, akcesoria pielęgnacyjne i wilgotne chusteczki. Takie etui sprawdzi się w bagażu, który zabierasz na wakacje, i w torbie na wózek, w której chcesz dobrze zagospodarować przestrzeń. Kosmetyczki możesz używać także w domu.

Piękne modele w uniwersalnych barwach i deseniach albo takich, które od razu przywiodą na myśl tonacje chłopięce lub dziewczęce, są dostępne w najlepszych sklepach z akcesoriami dla najmłodszych. Kliknij link https://www.wozki-foteliki.pl/146-kosmetyczki. Znajdziesz tam kosmetyczki uznanych producentów, które uszyto z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości.

Organizer do wózka, czyli wygoda młodej mamy w trakcie spacerów

Ciekawą propozycją, którą coraz częściej widuje się na spacerach, jest organizer do wózka. Taka torba przywieszana do rączek niemowlęcego wózka jest bardzo praktyczna – możesz włożyć do niej telefon, dokumenty i klucze do domu, a także wszystkie drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką. Najlepsze modele wyposażono w wydzielone komory na butelki, zapinane kieszonki itd.

Organizery do wózka są relatywnie niewielkie, a przy dość pojemne, dlatego są doskonałym uzupełnieniem torby do wózka. W organizerze zmieścisz także m.in. wodę dla dziecka i dla siebie, chusteczki higieniczne i ulubioną zabawkę pociechy.

Składany przewijak lub torba do przewijania

W przestrzeniach publicznych coraz częściej pojawiają się pokoje dla mam z dziećmi i przewijaki dla niemowląt. Jeśli Twoje dziecko wymaga szybkiej zmiany pieluszki, a w pobliżu nie widzisz takiego miejsca, z pomocą może przyjść torba z przewijakiem lub składany przewijak.

Zobacz także
plecak i piórnik Marvel

Umożliwia ona zachowanie dyskrecji – dla przykładu kilkumiesięczną pociechę możesz położyć na takim przewijaku nawet w środku gondoli od głębokiego wózka. Nawet jeśli korzystasz z ogólnodostępnego przewijaka, możesz położyć na nim swój składany, aby zapewnić dziecku higieniczne warunki zmiany pieluszki.

Kompletowanie funkcjonalnej i ekonomicznej wyprawki to wyzwanie zwłaszcza dla osób, które dopiero zadebiutują w roli rodziców.

Warto dokładnie przyjrzeć się ofercie sklepów z akcesoriami dla niemowląt i wybrać uniwersalne, a przy tym praktyczne akcesoria, takie jak kosmetyczka niemowlęca, organizer do wózka i składany przewijak.

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

(c) 2012-2024 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl