Zrelaksowana Mama - warsztaty online - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Zrelaksowana Mama – warsztaty online

Planer na Dobry Rok

Zrelaksowana Mama – warsztaty online

Macierzyństwo = stres i frustracja? Tak być nie musi

 

Dylematy jak pogodzić życie zawodowe z wychowaniem dziecka, natrętne myśli – „Czy jestem dobrą mamą?”, a do tego ciągłe porównywanie się do obrazu Idealnej Mamy lansowanej przez media, odbiera radość macierzyństwa coraz większej ilości kobiet.

Czy to nieuniknione? Czy mamy są skazane na życie w ciągłym stresie i rozterkach?

 

Tak być nie musi. Wybitny polski psycholog i terapeuta Wojciech Eichelberger

wprowadza na rynek całkowicie nowy produkt – warsztaty on-line dla mam „Zrelaksowana Mama”.

 

Mało teorii – dużo praktyki

W trakcie warsztatów każda mama nauczy się mądrego ustalania priorytetów i reagowania na potrzeby zarówno dziecka, jak i własne, zrozumie błędy popełniane w podejściu do rodzicielstwa oraz dowie się, jak zmniejszyć napięcie i poczucie winy związane z trudem łączenia życia zawodowego ze sferą życia rodzinnego. Wielu konfliktów i problemów rodzinnych można uniknąć, trzeba tylko wiedzieć jak. Szkolenie odpowiada na te potrzeby, bazując na konkretnych przykładach z życia i krok po kroku wyjaśniając, jakich zachowań unikać, a jakie praktykować na co dzień.

 

Podkreślić należy, że udział w nim pozwala każdej zestresowanej mamie zyskać wiele wartościowych umiejętności, m.in. jak rozmawiać z dzieckiem o uczuciach, mądrze reagować na jego ataki złości i agresji, rozwiązywać konflikty i im przeciwdziałać, mówić do dziecka tak, by zrozumiało, czego się od niego oczekuje oraz uważnie go słuchać. W życiu codziennym przydatna okaże się również wiedza, jak skutecznie się relaksować i regenerować siły, wyciszać i uspokajać. Dzięki niej życie nabierze zupełnie innych barw, a radość z kontaktu z dzieckiem znacznie się zwiększy!

 

Przez Internet – czyli jak?

Mamy potrzebują wsparcia i pomocy, ale trudno im wybrać się na stacjonarne warsztaty psychologiczne. Kto zostanie z dzieckiem? Kogo na to stać? – to najczęstsze pytania, jakie sobie zadają.

 

ZrelaksowanaMama.pl to 7 tygodni warsztatów w domu, przed własnym komputerem!

Nie trzeba nic instalować – wystarczy komputer i Internet, by po wpisaniu swojego loginu i hasła rozpocząć i kontynuować naukę w trakcie kolejnych dni.

 

Zadania odnoszące się do typowych sytuacji i problemów, rzetelna wiedza w przystępnej formie, a do tego kolorowe slajdy i filmy, pomagają przyjrzeć się sobie, swojemu podejściu do macierzyństwa, określić popełniane błędy i zmodyfikować poglądy. Wszystko to w ramach 7 tematycznych działów zawierających wykłady, ćwiczenia, testy i wskazówki: Przekonania, Uważność, Emocje, Dbanie o siebie, Naturalny potencjał, Wymagania, Szczęście rodzinne.

 

Dbając o siebie, dbając o swoje dziecko

Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Ucząc się mądrego podejścia do macierzyństwa, technik relaksacji, dobrej organizacji czasu, pozbywając się złych nawyków i destrukcyjnych przekonań, każda mama może uczynić swoje życie szczęśliwszym i pełniejszym. Gdy tak się stanie życie całej rodziny diametralnie się zmieni. Zamiast kłótni spokojne rozmowy, zamiast poczucia niezrozumienia – akceptacja oraz wzajemnie wsparcie. Frustrację i zagubienie zastąpi wewnętrzna harmonia oraz wiara w siebie i swoje możliwości wychowawcze.

 

Czy mając w zasięgu ręki możliwość odkrycia zupełnie nowej, szczęśliwszej strony macierzyństwa, nie warto z niej skorzystać?

 

Cena:

 49 zł  za 7-tygodniowy dostęp do warsztatów on-line.

 

Zapisy:

www.stressfree.pl/zrelaksowanamama

 

Autor:

Zobacz także
rodzina leży na dywanie

Warsztaty „Zrelaksowana Mama” zostały opracowane przez psycholog Krystynę Łukawską, terapeutkę o 20-letniej praktyce w Polsce i w USA, autorkę popularnej książki "Szczęśliwi rodzice, szczęśliwe dzieci".

 

Poleca:

Wojciech Eichelberger – założyciel Instytutu Psychoimmunologii IPSI, wybitny psycholog i terapeuta, autor licznych publikacji na temat rodziny.

 

O nas:

 

Positive Life Sp. z o.o.

Naszą misją jest wspomaganie rozwoju fizycznego i psychicznego, budowanie odporności na stres i choroby cywilizacyjne. Nasze warsztaty mają na celu podnoszenie kompetencji w zakresie radzenia sobie ze stresem i przeciwdziałanie jego negatywnemu wpływowi na stan ludzkiego ciała i umysłu.

 

W odczuciu wielu osób, życie staje się coraz bardziej skomplikowane i trudne – pokazujemy, jak odnaleźć się w tym chaosie dzisiejszego świata i jak mądrze zarządzać swoim życiem. Oferujemy treningi, warsztaty, szkolenia on-line – efektywne i w cenach dostępnych dla każdego.

 

 

www.stressfree.pl/zrelaksowanamama

 

 

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl