Western Hotel i Restauracja, czyli Dziki Zachód na wyciągnięcie ręki – miejsce dla całej rodziny {warte odwiedzenia}. - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Western Hotel i Restauracja, czyli Dziki Zachód na wyciągnięcie ręki – miejsce dla całej rodziny {warte odwiedzenia}.

Planer na Dobry Rok

Western Hotel i Restauracja, czyli Dziki Zachód na wyciągnięcie ręki – miejsce dla całej rodziny {warte odwiedzenia}.

W regionie kujawsko-pomorskim – ku naszej uciesze – przybywa zarówno miejsc,  jak  i atrakcji dla rodzin.

Western Hotel i Restauracja, znana wcześniej pobliskim mieszkańcom jako Hotel & Restaurant  Dakota, od pół roku jest w rękach nowego właściciela. Miejsce to w tej chwili jest szeroko otwarte na rodziny z dziećmi oraz same dzieci – jak mówi Karolina Łengowska, PR Manager.

Jedną z najbardziej widocznych zmian jest metamorfoza zewnętrzna: zmieniliśmy kolor elewacji, złagodziliśmy ją  i nadaliśmy temu miejscu westernowy klimat – brązy w różnych odcieniach”.

Plenerowy plac zabaw

Aby uzyskać dużo miejsca do zabawy dla dzieci, przesunięto do przodu prawdziwą ciuchcię eksponat. Dzięki temu charakterystyczna dla tego obiektu maszyna widoczna jest z głównej trasy (Bydgoszcz-Gdańsk lub Gdańsk-Bydgoszcz), a i miejsca do zabaw znacznie przybyło. Na placu zabaw najmłodsi goście mogą spędzać czas na najdzikszych swawolach  Niespożyte pokłady energii mogą wykorzystać na wspinanie, huśtanie czy zjeżdżanie.

Domki Małego Kowboja

Tuż przy placu zabaw znajdują się trzy drewniane domki dla dzieci, specjalnie wyposażone w zabawki, gry,  by mogły one kreatywnie spędzać czas w trakcie, gdy ich rodzice czy opiekunowie gościć będą w tutejszej restauracji.

Pokój dla mamy z dzieckiem

Każda mama wie, jak ważną sprawą jest możliwość karmienia czy przewijania dziecka w wygodnych warunkach.

Western Hotel i Restauracja posiada przytulny pokój, wyposażony w przewijak, pieluchy jednorazowe, nawilżane chusteczki – wszystko to dla gości, dla komfortu mam i rodziców.

Restauracja i Hotel przyjazne rodzinom z dziećmi

Zarówno hotel, jak i restauracja posiada wszelkie udogodnienia dla najmłodszych gości. Dzieci nie będą się nudzić czekając na posiłek, bowiem w restauracji przygotowany jest dla nich kącik zabaw, czyli miejsce pełne kredek, klocków, książek i maskotek. Maluchy mają tu także do dyspozycji  specjalnie dostosowane do nich krzesełka, jednorazowe śliniaki, a także kolorowe sztućce i talerzyki. W razie potrzeby pokój hotelowy jest szybko dostosowany do potrzeb dzieci. Na życzenie rodziców dostawiane jest turystyczne łóżeczko z dziecięcą pościelą, kontakty odpowiednio zabezpieczone, do tego nie może też zabraknąć niani elektrycznej, podgrzewacza do butelek czy wanienki do kąpieli.

Urodziny inne niż zwykle

Które dziecko nie zna Chudego i Jessie z „Toy Story”? Czy Wasze pociechy nie marzą o tym, by móc choć raz stać się bohaterem ze swojej ulubionej bajki czy kreskówki?

Jeśli tak, to właśnie tutaj  jest idealne miejsce na wyprawienie takich urodzin i przeniesienie dziecka do świata z filmów czy książek.

Dziecko może stać się wodzem Winnetou, odważnym szeryfem i poczuć się, jak na prawdziwym Dzikim Zachodzie. Wszystko to przy udziale doświadczonych animatorów.

Zobacz także
dzieci z prezentami pod choinkę

 

Atrakcje nie tylko dla gości hotelowych

Western Hotel i Restauracja organizuje także wszelkie imprezy nawiązujące  do tematyki  obiektu. Co niedzielę można bowiem uczestniczyć  w evencie, na którym nie zabraknie atrakcji  zarówno dla dzieci i  dorosłych. Muzyka na żywo, alpaki, tańce country, atrakcje kowbojskie to tylko niektóre z rozrywek, których można się spodziewać. Warto zatem śledzić ich profil na FB

Dla tych, którzy zechcą posilić się w tym miejscu, restauracja serwuje burgery amerykańskie, krążki cebulowe, kremy z kukurydzy, a dla dzieci, oprócz standardowych dań w postaci pomidorówki, rosołu, nuggetsów czy frytek, czekają pyszne pankaces.

 

Western Hotel i Restauracja Szosa Gdańska 46 Niwy

www.westernhotel.pl

 

 

 

 

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl