Warsztaty Emocje od Z do A - fotorelacja - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Warsztaty Emocje od Z do A – fotorelacja

Planer na Dobry Rok

Warsztaty Emocje od Z do A – fotorelacja

W sobotę 19 maja na warsztatach organizowanych przez nasz portal oraz Strefę Jogi uczyłyśmy się, jak poskromić swoją złość, skierowaną najczęściej na dzieci. I okazuje się, że to wcale nie jest takie łatwe, a mówić można o tym godzinami! Psycholog Daria Jaworska, współpracująca z portalem mamywsieci.pl podkreślała, że bycie rodzicem to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych ról życiowych, lecz jakże wymagająca i trudna. Rozmowa toczyła się wokół naszych emocji, jak możemy sobie z nimi poradzić, jak bardzo ulegamy wpływowi innych osób oraz wizerunkom „idealnych” rodziców z telewizji, czy czasopism.
Uczestniczki spotkania zachęcone do dyskusji otwarcie mówiły o problemach, wyrażały swoje poglądy i refleksje. Zabawne spostrzeżenia i uśmiech umilały te warsztaty. Nie obyło się oczywiście bez dobrej kawy.

A na koniec można było się przekonać, jak relaksacja dźwiękiem wpływa na nasz umęczony organizm. Odprężałyśmy się przy dźwiękach tybetańskich mis i starożytnego gongu z zamkniętymi oczami (wówczas mamy lepszy kontakt z naszym ciałem, z naszymi emocjami). Masaż dźwiękiem przygotowała dla nas Karolina Nieradko, muzykoterapeuta.
Beata Cieślińska
Prezentujemy kilka zdjęć z sobotnich warsztatów:
Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl