Targi "Dziecięcy Świat" w Toruniu - fotorelacja - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Targi „Dziecięcy Świat” w Toruniu – fotorelacja

Planer na Dobry Rok

Targi „Dziecięcy Świat” w Toruniu – fotorelacja

W miniony weekend (19-20 maja) odbyły się w Toruniu Targi „Dzięcięcy Świat” . Atrakcji dla dzieci było co niemiara : malowanie buziek, gra w piłkę, rzucanie do celu, na zewnątrz hali targowej czekała dmuchana zjeżdżalnia i dmuchane kule na wodzie. Można było także pojeździć na kucyku lub porobić wielkie bańki mydlane. Salon fryzjerski dla dzieci „Zaczarowane nożyczki” strzygł włosy na swoich bajkowych fotelach wszystkie chętne dzieci.
IV edycja Targów nieco różniła się od poprzednich, gdyż tematyką objęła także obecne i przyszłe mamy. Dlatego też można było zobaczyć m.in. różne techniki wiązania dzieci w chustach. Portal mamywsieci.pl, a konkretnie Agnieszka Janiszewska (Doradca Noszenia ClaWi®) przygotował pokaz chustonoszenia. Po czym odważne, zachustowane mamy, a nawet jedan tata zatańczyli salsę.

Toruńska Rodzicownia pokazywała jak wykąpać niemowlę, udzielała informacji na temat tego kim jest doula i prowadzonej przez nich szkoły rodzenia. Na bieżąco udzielała odpowiedzi (na życzenie tłumnie odwiedzających Targi rodziców) dotyczących chustonoszenia, samych chust i korzyści płynących z ich użytkowania.
Nie zabrakło też – czytania dzieciom bajek 
Tak właśnie wyglądały Targi „Dzieciecy Świat” oczami mamywsieci.pl. Zapraszamy Was już teraz za rok – bo warto!
Poniżej publikujemy kilka zdjęć i zaznaczamy, że obrazują one zaledwie małą część tego co działo się na Targach.

i krótki filmik http://www.torun24.tv/Wydarzenia/Targi-Dzieciecy-Swiat

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl