Szanujący rodzice, szanujące dzieci, Marshall B. Rosenberg - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Szanujący rodzice, szanujące dzieci, Marshall B. Rosenberg

Planer na Dobry Rok

Szanujący rodzice, szanujące dzieci, Marshall B. Rosenberg

Pod koniec listopada, nakładem Wydawnictwa MiND ukazała się książka Szanujący rodzice. Szanujące dzieci. Jak zamienić rodzinne konflikty we współdziałanie?

Książka doświadczonych trenerek Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication, NVC) to doskonałe wprowadzenie do rodzicielstwa zbudowanego na szacunku i empatii. Prezentuje zasady komunikacji empatycznej, która sprzyja rozwiązywaniu konfliktów i tworzeniu silnej więzi z dzieckiem.

Może stanowić pomoc dla rodziców i dzieci szukających wyjścia z błędnego koła wzajemnej krytyki, nieporozumień i niezaspokojonych potrzeb.

Ta niezwykle ważna, ale i bardzo praktyczna książka nauczy cię, jak naprawdę przygotować twoje dziecko do życia w świecie.

Marshall B. Rosenberg twórca Porozumienia bez Przemocy

Autorki tej bardzo potrzebnej polskim rodzicom książki pokazują, na czym polega pełna wzajemnego szacunku relacja z dziećmi.

Zofia Aleksandra Żuczkowska trenerka Porozumienia bez Przemocy

Zobacz także
mama czyta na głos

 

Szanujący rodzice, szanujące dzieci. Jak zamienić rodzinne konflikty we współdziałanie, Sura Hart, Victora Kindle Hodson, Wydawnictwo MiND, Przedmowa dr Marshall B. Rosenberg, twórca Porozumienia bez Przemocy.

 

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl