Rodzinne Targi z Gwiazdami i Gala Finałowa KidZone - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Rodzinne Targi z Gwiazdami i Gala Finałowa KidZone

Planer na Dobry Rok

Rodzinne Targi z Gwiazdami i Gala Finałowa KidZone

W sobotę 21 lutego w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się I edycja Rodzinnych Targów z Gwiazdami, zorganizowanych przez firmę KidZone- Strefa Szczęśliwych Dzieci.

Doskonała lokalizacja oraz bardzo atrakcyjny program wydarzenia przyniosły wymierne rezultaty. Event zaplanowany jako dzień pełen atrakcji dla warszawskich rodzin z dziećmi z czynnym udziałem znanych i lubianych rodziców cieszył się olbrzymim powodzeniem. Pałac Kultury i Nauki odwiedziły tysiące osób, a efekty przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów. O sukcesie przedsięwzięcia świadczyła bardzo wysoka frekwencja i niezwykle pozytywne komentarze wystawców i odwiedzających.

Najlepsze marki zaproponowały nowości rynkowe i zakupy w super cenach, a jednocześnie na scenie przez cały dzień odbywały się koncerty, animacje, loterie i konkursy z nagrodami o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych! Do wygrania były m.in. zagraniczne i krajowe wycieczki, vouchery hotelowe, pobyty w SPA, zabawki, akcesoria, ekskluzywne upominki, książki, zestawy kosmetyków i wiele innych. Każdy, kto odwiedził Rodzinne Targi z Gwiazdami otrzymał też praktyczny upominek- rodzinną kartę KidZone, uprawniającą do zniżek i rabatów w kilkuset miejscach w Warszawie oraz u Partnerów w całym kraju.

Rodzinne Targi z Gwiazdami były okazją do spotkania ze znanymi rodzicami, którzy pojawili się w Pałacu Kultury i Nauki, aby osobiście poprowadzić warsztaty, zajęcia i animacje, zrobić pamiątkowe zdjęcia i podpisać autografy. Kompozytor Piotr Rubik zapraszał rodziców do swojego muzycznego przedszkola, aktorka Edyta Jungowska czytała najmłodszym najpiękniejsze bajki, Kasia Klich promowała autorski projekt Bajkowa Drużyna i wraz z Alicją Janosz wystąpiła z repertuarem dla dzieci, a muzyk Tomek Lubert z dziecięcym projektem muzycznym Qndel, który na YouTube obejrzało już kilkanaście milionów internautów. Obecna była również Tetiana Galitsyna- zwyciężczyni show Mam Talent, której niebywała sztuka opowiadania historii piaskiem wzruszyła miliony Polaków.

Zobacz także
co to jest si

Dzieci obejrzały swoje ulubione programy znane z telewizji MiniMini+, sprawdziły swoją wiedzę i spotkały się z Rybką MiniMini oraz innymi ulubieńcami dziecięcych bajek. Pokazy mody, spotkania z autorkami książek dla dzieci, interaktywne warsztaty naukowe, pokazy tańca i setki innych atrakcji sprawiły, że warszawiacy tak tłumnie przybyli całymi rodzinami. W czasie gdy dzieci oddawały się zabawowym szaleństwom pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów i opiekunów, rodzice mieli okazję zapoznać się z najlepszymi ofertami i najnowszymi propozycjami, m.in. na warszawskim rynku mieszkaniowym, ubezpieczeniowym i turystycznym.

Rodzinne Targi z Gwiazdami zakończyła Gala Finałowa, podczas której przedstawiono Laureatów III edycji projektu Znak Jakości KidZone- firmy wyróżnione na najwyższą jakość produktów i usług kierowanych do segmentu rodzinnego. Uroczystości towarzyszył bardzo bogaty program artystyczny. Alicja Janosz, Tomek Lubert z nowym zespołem Vision i Wojciech Ezzat czarowali swoim głosem, a Piotr Rubik zaprezentował się z dziecięcym

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl