Radosna mama, radosne dziecko - relacja i zdjęcia - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Radosna mama, radosne dziecko – relacja i zdjęcia

Planer na Dobry Rok

Radosna mama, radosne dziecko – relacja i zdjęcia

Weekend w hipermarkecie jak do tej pory nie wydawał mi się dobrym pomysłem na spędzanie wolnego czasu z dziećmi – raczej jako zrobienie koniecznych zakupów, nie do końca związanych z przyjemnością. Jednakże to, co zaproponował w ostatnich dniach Auchan na swoje 10 urodziny, miało zupełnie inny wydźwięk, a mowa o wydarzeniu „Radosna mama, radosne dziecko.”
A działo się wiele. Przede wszystkim kluczową atrakcją była możliwość wygrania przez cztery mamy metamorfozy, na którą składały się : zmiana koloru włosów i fryzury, makijaż oraz dobór odpowiedniego stroju. Dużym zainteresowaniem mam cieszyła się oferta bydgoskiego Klubu Kangura, który prowadzi warsztaty chustonoszenia. Na żywo można było oglądać pokaz motania dziecka. W międzyczasie na scenie królowały dzieci z występami tanecznymi, nie zabrakło także animacji Family Parku, czy pokazu piłkarskich maluszków Socatots. Ania Michalak z Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka – Wyspa, prowadząca także Klub dla Mam, tym razem umilała czas dzieciom, budując z nimi wielki zamek z kartonów, a także uświadamiała nasze pociechy i rodziców o zagrożeniach, płynących z Internetu.
Nie zabrakło także wspólnych zabaw rodziców i dzieci. Tatusiom radość sprawiły … klocki.
Zatem od teraz będziemy chętniej promować tego typu wydarzenia, gdyż pozostawiają dużo pozytywnych wrażeń i wnoszą więcej niż tylko zakupy 🙂
tekst Beata Cieślińska

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl