"Położna. 3550 cudów narodzin" - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
„Położna. 3550 cudów narodzin”

Planer na Dobry Rok

„Położna. 3550 cudów narodzin”

„Położna. 3550 cudów narodzin” to autobiograficzna opowieść Jeannette Kalyty, najbardziej znanej polskiej położnej. Wzruszająca, momentami zabawna, głęboko prawdziwa historia jej życia i pracy. Niezwykły dokument cudu narodzin dziecka i mocny głos w społecznej dyskusji na temat podmiotowości kobiety w czasie porodu. Historie par i matek rodzących pod opieką Jeannette Kalyty wywołują żywe emocje i skłaniają do refleksji. To książka i dla rodziców, i tych, którzy chcą nimi zostać

To wyjątkowa lektura, do której przeczytania zachęcamy wszystkie przyszłe mamy. Warto czerpać z doświadczeń takich osób jak Jeannette Kalyta. Zamiast słuchać opowieści przypadkowych osób, lepiej  sięgnąć to tej książki, która wyjątkowy sposób opisuje wiele  porodów, pokazując ich piękno i podkreślając prawdziwy cud narodzin.

.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Otwarte

zajrzyj do książki

 

Jeannette Kalyta

Położna z ponaddwudziestopięcioletnim stażem, przyjęła ponad trzy i pół tysiąca porodów. Prekursorka zmian w polskim położnictwie. Pracuje w Szpitalu św. Zofii w Warszawie, prowadzi także własną Szkołę Narodzin Jeannette. Razem ze swoim zespołem stara się wzmacniać w kobietach wiarę we własne siły: przekonuje, że poród nie musi przerażać.

Zobacz także
mama czyta na głos

 

 

 

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl