Pierwsza książka obrazkowa o Toruniu {Patronat mamywsieci.pl} - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Pierwsza książka obrazkowa o Toruniu {Patronat mamywsieci.pl}

Planer na Dobry Rok

Pierwsza książka obrazkowa o Toruniu {Patronat mamywsieci.pl}

Wydawnictwo Qmam, założone przez Annę Kuczborską, wydało własnie książkę dla dzieci o Toruniu autorstwa Ewy Szczepańskiej.

Książka przeznaczona dla osób już od drugiego roku życia zawiera barwne ilustracje miasta Torunia. Jedyną treścią są w niej ręcznie wykonane rysunki, które dziecko samodzielnie może interpretować. Taka książka to świetny sposób na połączenie zabawy z nauką. Nie dość,  że uwrażliwia, to rozwija także liczne umiejętności m. in. logicznego myślenia, spostrzegawczości i wiele, wiele innych, a co równie ważne, uczy dziecko już
od najmłodszego, obcowania z książką.  Na kartach publikacji pojawiają się ci sami bohaterowie, o których losach można układać historie. Ich wyszukanie sprawi młokosom nie lada frajdę.

Książka powstała dzięki dwóm młodym mieszkankom Torunia: Annie Kuczborskiej, która wpadła na pomysł (nie bez pomocy dwuletniego synka) i Ewie Szczepańskiej, która ten pomysł w lot załapała i zobrazowała.

Książkę można nabyć na stornie wydawnictwa www.qmamwydawnictwo.pl. W związku z wydaniem przewiduje się liczne warsztaty dla dzieci poświęcone Toruniowi, o szczegółach i aktualnościach dowiedzieć można się ze strony profilowej wydawnictwa na Facebook’u https://www.facebook.com/QmamWydawnictwo

Jednym z takich warsztatów będzie spotkanie z autorkami projektu, które odbędzie się

19 czerwca w Domu Muz przy ulicy Podmurnej w Toruniu o godzinie 17.30. Zapraszamy!

 

 

Zobacz także
rodzina leży na dywanie

 

 

 

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl