Mapa dla małych i dużych na 25 - lecie Wolności - zamów bezpłatnie do 11 listopada - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Mapa dla małych i dużych na 25 – lecie Wolności – zamów bezpłatnie do 11 listopada

Planer na Dobry Rok

Mapa dla małych i dużych na 25 – lecie Wolności – zamów bezpłatnie do 11 listopada

hcesz dostać wyjątkową mapę Polski? Oto mapa dla małych i dużych. Obrazkowy przewodnik po Polsce z okazji 25 lat wolności. Mapę przygotowali Aleksandra i Daniel Mizielińscy wraz z wydawnictwem Dwie siostry, redaktorem Maćkiem Byliniakiem i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Duży format, dużo obrazków i elementów, które się nie zmieściły na mapę w książce Mapy. To opowieść o Polsce, naszej Ojczyźnie. Najlepiej poznawać ją z drugą osobą – wspólnie rozmawiać o tym, co przedstawia mapa, i co jeszcze chcielibyście na niej zamieścić. Dobrej zabawy!

Make money by copying the best: http://bit.ly/copy_win

Chcesz dostać wyjątkową mapę Polski? Oto mapa dla małych i dużych. Obrazkowy przewodnik po Polsce z okazji 25 lat wolności. Mapę przygotowali Aleksandra i Daniel Mizielińscy wraz z wydawnictwem Dwie siostry, redaktorem Maćkiem Byliniakiem i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Duży format, dużo obrazków i elementów, które się nie zmieściły na mapę w książce Mapy. To opowieść o Polsce, naszej Ojczyźnie. Najlepiej poznawać ją z drugą osobą – wspólnie rozmawiać o tym, co przedstawia mapa, i co jeszcze chcielibyście na niej zamieścić. Dobrej zabawy!

Make money by copying the best: http://bit.ly/copy_win

Chcesz dostać wyjątkową mapę Polski? Oto mapa dla małych i dużych. Obrazkowy przewodnik po Polsce z okazji 25 lat wolności. Mapę przygotowali Aleksandra i Daniel Mizielińscy wraz z wydawnictwem Dwie siostry, redaktorem Maćkiem Byliniakiem i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Duży format, dużo obrazków i elementów, które się nie zmieściły na mapę w książce Mapy. To opowieść o Polsce, naszej Ojczyźnie. Najlepiej poznawać ją z drugą osobą – wspólnie rozmawiać o tym, co przedstawia mapa, i co jeszcze chcielibyście na niej zamieścić.

Jak zamówić mapę „Polska. 25 lat wolności”

1. Wejdź na stronę www.mapa.premier.gov.pl.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie przez Internet.

Zobacz także
Mama daje chorej córce kubek herbaty

3. Mapę dostaniesz bezpłatnie pocztą.

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl