Mama z pasją - odsłona piąta - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Mama z pasją – odsłona piąta

Planer na Dobry Rok

Mama z pasją – odsłona piąta

Agata Kurowska, mama 6-miesięcznego malucha Dominika, jest kolejną mamą z pasją. Moda, kosmetyka, makijaże – oto jej hobby już od wczesnej młodości. Agata tak opowiada o swojej pasji:
Od zawsze interesowałam się modą, stylizacją, wizażem. Bardzo lubię malować siebie, ale także innych – sprawia mi to wielką frajdę! Zawsze kochałam wszystko, co jest związane z makijażem. Z czasem, gdy pokupowałam sobie podstawowe „przybory” do robienia make-up’u typu – pędzle, cienie, pudry, szminki itd., zaczęłam robić sobie i innym makijaże.

Oczywiście nie całkiem profesjonalnie, ponieważ nie skończyłam żadnych kursów. Najważniejsze dla mnie było to, że moje „modelki” były zadowolone 🙂
Następnie stwierdziłam, że fajnie by było opisywać to, co robię, pisać recenzje różnych produktów. Tak więc założyłam bloga: http://agata-kurowska.blogspot.com/ W niedalekiej przyszłości planuję zapisać się na kurs wizażu profesjonalnego, założyć firmę wizażu i robić w życiu to, co kocham najbardziej – makijaże.

Agacie marzy się praca w redakcji pisma poświęconego modzie.
Poza zainteresowaniami kosmetycznymi, Agata ukończyła studia z zakresu diagnozy i terapii rodziny oraz podjęła następne studia o specjalności : pedagogika opiekuńcza. Dlaczego takie studia? Ponieważ uwielbiam dzieci, mam bardzo dobry kontakt z maluszkami. Uważam, że rodzina to podstawa do tego, aby prawidłowo się rozwijać, czuć się bezpiecznie i wiedzieć, że jest zawsze ktoś, kto Cię bezinteresownie kocha.

Na zdjęciach przedstawiamy Agatę i jej kosmetyczną pasję:

Zobacz także
jak nauczyć dziecko czytać


Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl