MAJ MAM 2014 - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
MAJ MAM 2014

Planer na Dobry Rok

MAJ MAM 2014

PRZEDSIĘBIORCZE MAMY ZMIENIAJĄ BYDGOSZCZ – na spotkanie pod takim hasłem zaprasza Prezydent Rafał Bruski wspólnie z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego w środę, 21 maja, o godz. 16.30 do Urzędu Miasta (ul. Jezuicka 1, sala sesyjna).

Podczas spotkania ogłoszone zostaną wyniki Plebiscytu Prezydenta Miasta i BARR-u pt. „Przedsiębiorcza MAMA – Bydgoszczanka”. Więcej informacji TUTAJ

Gościem specjalnym spotkania będzie Dorota Jaworska –  trener i coach zmiany osobistej, autorka projektu „Świadoma Mama”.

Spotkanie dedykowane jest wszystkim młodym kobietom, które mają pomysł na swój biznes, ale nie mają odwagi na pierwszy krok, wszystkim paniom, które już działają, realizując swoje pasje i pomysły oraz wszystkim aktywnym zawodowo mamom. Wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z ofertą Miasta, skierowaną do początkujących inwestorów, w  trakcie spotkania na pytania odpowiedzą pracownicy Punktu Wspierania Samozatrudnienia, Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz przedsiębiorcze mamy, które zaryzykowały i z powodzeniem prowadzą własną działalność.

Cele projektu to przede wszystkim promowanie aktywności i przedsiębiorczości młodych kobiet – mam w Bydgoszczy, promowanie samozatrudnienia i powrotu na rynek pracy, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom młodych kobiet przez Miasto, rozpoznanie przeszkód, które napotykają na swojej drodze do własnego biznesu, promocja aktywnego i świadomego macierzyństwa ale również pokazanie sylwetek aktywnych mam –  przedsiębiorczyń.

Na spotkanie obowiązuje e-mailowa rejestracja uczestników – ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń do dnia 19 maja wyślij maila na adres: biznesmamy@um.bydgoszcz.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz liczby i wieku towarzyszących dzieci.

Na spotkanie, mamy mogą przyjść ze swoimi pociechami. Dla dzieci także przygotowano atrakcje. W trakcie dyskusji najmłodsi goście będą  mieli zapewnioną profesjonalną opiekę, będą mogli bawić się z animatorami lub raczkować w kąciku dla najmłodszych. Dla starszych dzieci (od 3 lat) specjalne atrakcje w formie warsztatów zaproponuje Akademia Radości Życia.

 

Zobacz także
Mama daje chorej córce kubek herbaty

 

 

 

 

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl