Macierzyństwo non-fiction i poniedziałkowy konkurs Rozstrzygnięty. - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Macierzyństwo non-fiction i poniedziałkowy konkurs Rozstrzygnięty.

Planer na Dobry Rok

Macierzyństwo non-fiction i poniedziałkowy konkurs Rozstrzygnięty.

Na dobry początek nowego tygodnia mamy dla Was książkę, aby ją zdobyć należy kliknąć odpowiedz – zgłaszając tym samym swój udział w konkursie.
Na zgłoszenia czekamy do jutra (05.06) do godziny 21.00 potem losowo wybierzemy zwycięzcę 🙂

„Droga matko, myślę, że wśród występujących w tej książce kobiet na bank znajdziesz przyjaciółkę. Jak ja znalazłam. I serdecznie ją z tego miejsca pozdrawiam, koleżankę O., matkę dwojga, o której nie wiem, czy istnieje, ale która jest dla mnie, ze swoim 'whatever works’ i 'macierzyństwo nauczyło mnie tolerancji’, uosobieniem kobiecej mądrości. Jeśli nie

istnieje, cieszę się, że Joanna Woźniczko-Czeczott ją wymyśliła. A jeśli istnieje, gratuluję autorce, że w tym emocjonalnym, kulturowym, marketingowym tumulcie, który towarzyszy macierzyństwu w naszych emocjonalnie, kulturowo i marketingowo niestabilnych czasach, usłyszała jej głos i nam go pozwoliła usłyszeć”.
Justyna Bargielska

„Z tą książką jest tak jak z dzieckiem. Nie chcesz jej zacząć czytać, bo wiesz, czego się spodziewać. I to się nawet potwierdza, ale i tak już nie możesz przestać. Rzadko się zdarza, by obalona królowa tak lekko i tak szczerze opowiadała o tym, jak ścięto jej głowę”.
Tomasz Kwaśniewski

Fragment książki możesz przeczytać tutaj http://www.mamywsieci.pl/artykul/macierzy-stwo-non-fiction-relacja-z-przewrotu-domowego

Zobacz także
rodzina leży na dywanie

Macierzyństwo non-fiction. Relacja z przewrotu domowego, Joanna Woźniczko-Czeczott, Wydawnictwo Czarne, Wołowiec 2012

Nagroda ufundowana przez Wydawnictwo Czarne
http://czarne.com.pl

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl