Labirynt kukurydzy w Gospodarstwie Agroturystycznym "Farma I HA HA” {warte odwiedzenia} - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Labirynt kukurydzy w Gospodarstwie Agroturystycznym „Farma I HA HA” {warte odwiedzenia}

Planer na Dobry Rok

Labirynt kukurydzy w Gospodarstwie Agroturystycznym „Farma I HA HA” {warte odwiedzenia}

W Przecznie koło Torunia znajduje się „Farma I HA HA”, a na jej terenie interesujący labirynt w kukurydzy. Zabawa w labiryncie jest niezapomnianym przeżyciem. Każdy kto myśli, że mając mapkę labiryntu w dłoni nie zgubi się, jest w wielkim błędzie, gdyż po drodze należy wykonać kolejne zadania.

Właściciele czekają zarówno na stałych bywalców i fanów tej rozrywki oraz tych, którzy od lat się do nich wybierają i tych, którzy dotąd o nich nie słyszeli. Jest to ostatnia okazja by pobuszować w kukurydzy, bowiem labiryntu na kukurydzianym polu w przyszłym roku już nie będzie.

 

Jednak Farmę I HA HA  warto odwiedzić również z innych powodów: przede wszystkim jest  to miejsce rekreacji dla rodzin z dziećmi  poszukujących aktywnego, niebanalnego wypoczynku.

Ten wiejski sielankowy raj zachwyca: huśtawkami z recyklingu, różnorodnymi hamakami, licznymi drabinkami, słomianą trampoliną, „bosą ścieżką”, torami przeszkód, ściankami wspinaczkowymi, szkółką jeździecką, mini zoo zwierząt gospodarskich z ludyczną ofertą oraz świetną domową kuchnią. Czas z pewnością będzie zagospodarowany od świtu do zmierzchu. Farma oferuje noclegi w pokojach gościnnych z łazienkami oraz atrakcję „spania na sianie w stajni”.

Właściciele farmy zapraszają wycieczki szkolne i przedszkolne do spędzenia czasu w atrakcyjny i twórczy sposób. Animatorzy prowadzą m.in. warsztaty ceramiczne i garncarskie, witrażownicze, plastyczne, zabawy na świeżym powietrzu z elementami prostych warsztatów cyrkowych.

Nie trzeba wyjeżdżać daleko 🙂 Farma I HA HA położone jest w Przecznie, w gminie Łubianka

www.farmaihaha.pl

źródło zdjęć: Facebook/Farma-I-HA-HA

 

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl