Klub Maluszka w Bydgoszczy czeka na dzieci od 1 roku życia - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Klub Maluszka w Bydgoszczy czeka na dzieci od 1 roku życia

Planer na Dobry Rok

Klub Maluszka w Bydgoszczy czeka na dzieci od 1 roku życia

Bywają miejsca niepowtarzalne – i takim właśnie jest Klub Maluszka. To tu zawierają się pierwsze znajomości, pierwsze przyjaźnie, tak ważne dla dalszego funkcjonowania Twojego dziecka w społeczeństwie. To właśnie tutaj Twoje dziecko może rozwinąć swoje zdolności manualne, intelektualne i artystyczne… Przede wszystkim może czuć się jak w domu, gdy mama i tata są w pracy. To właśnie w Klubie Maluszka Wasze dzieci są szczęśliwe, a Wy możecie w spokoju załatwić wszystkie swoje sprawy.

Centrum Wspierania Rozwoju i Twórczej Edukacji Dziecka miało na celu utworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie się czuło bezpiecznie podczas nieobecności swoich rodziców, którzy pracują lub mają „coś do załatwienia” w ciągu dnia.

Klub wyposażony jest w dwie duże i komfortowo wyposażone sale, w których Wasze dziecko może swobodnie bawić się, poznając świat. Równie duże patio pozwala Maluszkom na spędzanie większości czasu na świeżym powietrzu (jeśli oczywiście pogoda na to pozwoli 🙂

Klub Maluszka to miejsce, w którym zapewnione są: wspaniała zabawa na zajęciach, wiele kreatywnych pomysłów, fachowa opieka, wszechstronny rozwój przy wykorzystaniu znanych i sprawdzonych metod oraz własnego autorskiego programu Twórcze Maluchy. A wszystko to z uszanowaniem możliwości dziecka podyktowanych jego rozwojem.

Każde dziecko ma nieograniczoną ciekawość i chęć poznawania świata. Zainteresowanie tym, co go otacza, zadawanie nurtujących go pytań wymaga od nas – rodziców i opiekunów – kreatywnych pomysłów na zaspokojenie tej ciekawości. Stwarzając naturalne sytuacje życia codziennego jesteśmy w stanie najlepiej sprostać temu zadaniu. Dlatego w Klubie Maluszka każdy dzień ma swój rytm. Jest czas na rozmowę, malowanie, rysowanie, czytanie bajek, posiłki, odpoczynek, pobyt na świeżym powietrzu. Na każdym etapie życia możemy wesprzeć dziecko w jego rozwoju, stwarzając mu okazje do czerpania doświadczeń oraz dostarczając wiele radości i satysfakcji z własnych osiągnięć.

Centrum Wspierania Rozwoju i Twórczej Edukacji Dziecka życzy, by doświadczenia zdobyte na zajęciach były inspiracją do wielu nowych zabaw w domu, a rozwój naszych dzieci przebiegał w radosnej harmonii, pomagając im wyrastać na pewnych siebie i swych umiejętności malców.

Centrum czynne jest codziennie od godz. 7.30 do 16.30.

Centrum zaprasza dzieci od 1 roku do 3 lat.

Do wyboru są 4 pakiety zajęć ( 3, 4, lub 8 godzin dziennie ) – szczegóły na stronie internetowej

Rodzic może uczestniczyć w zajęciach jako obserwator tak długo, jak będzie tego wymagało dziecko. Jest to bardzo ważne szczególnie w pierwszej fazie aklimatyzacji dziecka.

Grupy w Klubie Maluszka są maksymalnie 8-osobowe.

Zobacz także
Mama daje chorej córce kubek herbaty

Prowadzone są również zajęcia wspierające ogólny rozwój dzieci do lat 3 „Program Rybki, Ryby, Wieloryby”. Są to zajęcia popołudniowe skierowane dla maluchów z rodzicem.

Centrum Wspierania Rozwoju zaprasza

Bydgoszcz, ul. Rozłogi 2 B

Kontakt: Ania Reiska  tel. 606 25 34 35

www.sztukadziecieca.pl

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl