Jestem mamą, jestem piękna! - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Jestem mamą, jestem piękna!

Planer na Dobry Rok

Jestem mamą, jestem piękna!

"Jestem mamą, jestem piękna!" …bo siła kobiecej przemiany jest w Nas! Pierwsza taka akcja społeczna skierowana do Mam!

Bywa, że kiedy kobieta zostaje matką, w zgiełku codzienności, zapomina o samej sobie i o tym, że warto zatroszczyć się o siebie, zadbać o swoje piękno! A kobieta, która czuje się piękna, czuje się pewniejsza siebie i gotowa jest ruszyć na podbój świata! Dlatego właśnie portal mamopracuj.pl rozpoczął akcję społeczną, w której mogą wziąć udział mamy z całej Polski, nawet z najodleglejszych miejscowości, bez względu na zasobność kieszeni, czy możliwość zapewnienia opieki nad dzieckiem. Chce tym samym wykorzystać siłę społeczności kobiet, aby pomóc innym czuć się piękną!

Kto może wziąć udział w akcji? Każda Mama, która gotowa jest na zmianę w swoim wyglądzie i życiu… Każda kobieta, która chce wesprzeć odważną mamę swoją opinią, komentarzem, poradą czy sugestią odnośnie stroju – bo właśnie najważniejszą ideą akcji jest „społecznościowa metamorfoza”. Wspólnie zmieniamy mamy dodając im pewności siebie i narzędzia do dalszej pracy nad swoim wizerunkiem.

Na zgłoszenia Mam portal mamopracuj.pl czeka do 23 lutego br.! Stylistki i styliści, projektantki i projektanci, doradcy modowi, mamy – blogerki, i każdy kto gotów jest wspierać Mamy!

Na czym polega akcja? Od marca br. do czerwca, na portalu www.mamopracuj.pl, będą publikowane sylwetki mam, które biorą udział w akcji, a także rady dla mam, jak poprawić wygląd, aby czuć się pewną i zadbaną mamą!

Zobacz także
Mama daje chorej córce kubek herbaty

Redakcja portalu czeka na komentarze, sugestie, linki z propozycjami konkretnych ciuchów do stylizacji dla danej mamy. Oczekuje tylko dobrych i konstruktywnych uwag ;-). 

www.mamopracuj.pl

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl