Internetowa Szkoła Rodzenia - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Internetowa Szkoła Rodzenia

Planer na Dobry Rok

Internetowa Szkoła Rodzenia

Szkoły rodzenia cieszą się dużym zainteresowaniem, zapewniają kobietom i ich partnerom usługi w zakresie przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem. Osoby prowadzące zajęcia w tych szkołach podają praktyczne informacje na temat towarzyszenia podczas porodu i wspierania kobiety rodzącej, uczą, w jaki sposób należy oddychać w trakcie porodu i jakie zastosować ćwiczenia podczas pierwszego okresu porodu.

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych szkół rodzenia jest Internetowa Szkoła Rodzenia, w której można przygotować się do porodu również w praktyczny sposób i to nie wychodząc z domu. Program „Radzimy Dobrze Rodzimy” został przygotowany przy współpracy specjalistów z zakresu położnictwa, pediatrii, psychologii i fizjoterapii dziecięcej. Jest darmowym programem i składa się z 11 odcinków, a każdy z nich podzielony jest na następujące części: zwiastun, film krótki, film długi (dostępny po zalogowaniu) oraz artykuł i galeria zdjęć. Zaletami uczestnictwa w zajęciach Internetowej Szkoły Rodzenia są niewątpliwie oszczędność czasu, pieniędzy, wygoda, brak skrępowania. Wada – to niemożliwość wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami.

Drogie kobiety, przyszłe mamy i zarazem internautki, odwiedzające nasz portal! Być może taka forma będzie dla Was idealnym rozwiązaniem, aby nauczyć się łagodzić ból porodowy, poznać psychologiczne aspekty porodu i przygotować się do opieki nad dzieckiem.

Zobacz także
dziecko przed komputerem

Strona z kursem internetowym: http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/

tekst: Beata Cieślińska

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl