Grupa wsparcia - karmienie piersią, inicjatywa bydgoskiej mamy - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Grupa wsparcia – karmienie piersią, inicjatywa bydgoskiej mamy

Planer na Dobry Rok

Grupa wsparcia – karmienie piersią, inicjatywa bydgoskiej mamy

Natalia Kondziela jak pisze o sobie – jest zwyczajną mamą karmiącą piersią swojego synka – za nimi już 13 miesięcy mlecznej drogi.  Jej początkowe kłopoty z karmieniem piersią sprawiły, że założyła w czerwcu 2013 roku, nieformalną Grupę Wsparcia Mam Karmiących Piersią – klub mam, na Facebooku (nazwa oficjalna  facebooku: Karmienie Piersią – grupa wsparcia).

Grupa ta, to nie tylko wirtualne spotkania na portalu społecznościowym, jej działania przeniosły się także do realnego świata. Grupa  spotyka się od lipca cyklicznie w każdy pierwszy czwartek miesiąca  w Bydgoszczy w Akademii Szkraba przy ul. Gackowskiego 1C w godz. 10-12 Spotkania są darmowe, niekiedy mają charakter pogadanki, a niekiedy tematyczny. Do tej pory spotkania grupy umiliły : wizażystka, promotorka karmienia piersią, fizjoterapeutka, psycholog, dietetyczka. Na facebooku na codzień radzą się wzajemnie i wspierają w kwestiach problematycznych karmienia piersią oraz życia maluszka/ z maluszkiem, jak również chwalą się swoim stażem i osiągnięciami w sferze karmienia naturalnego. Dzielą się ciekawymi artykułami, linkami, wydarzeniami, wpisami z blogów i swoimi spostrzeżeniami.

Grupa początkowo składała się z mam z Bydgoszczy, jednak w dobie internetu infomacja o niej rozprzestrzeniła się i dopisały się również mamy z innych miast.

Zobacz także
Szczęśliwa matka i córka na plaży

Możesz do nich dołączyć TUTAJ

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl