FIT LADY MAMA – ćwiczenia na płytach CD {płyty rozdane} - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
FIT LADY MAMA – ćwiczenia na płytach CD {płyty rozdane}

Planer na Dobry Rok

FIT LADY MAMA – ćwiczenia na płytach CD {płyty rozdane}

Kobiety, które zachodzą w ciążę, często szukają zajęć, które mogą wykonywać w tym wyjątkowym czasie. Nie zawsze jednak znajdują odpowiednią ofertę w klubach fitness. Płyty z ćwiczeniami z serii Fit Lady Mama to ćwiczenia opracowane przez doświadczoną trenerkę z myślą o kobietach w ciąży.

 

Ćwiczenia fizyczne wzmacniają organizm, dotleniają go, a także przygotowują do wysiłku, jakim jest poród. Nie zawsze jednak przyszłe mamy mogą znaleźć zajęcia specjalnie przeznaczone dla nich. Często kluby fitness są zbyt daleko od miejsca zamieszkania kobiety w ciąży lub nie ma żadnego w najbliższej okolicy. Bywa też, że zajecia takie to zbyt duży wydatek, szczególnie w okresie, gdy w ciągu tych kilku miesięcy większość rodziców przygotowuje się do wyjątkowego wydatku, jakim jest wyprawka dla maleństwa. Fit Lady Mama to cykl płyt, który pozwoli kobietom zachować aktywność! Zaproponowany przez nas zestaw ćwiczeń to doskonały sposób na wzmocnienie i zrelaksowanie organizmu.

 

Mamy przyjemność poinformować, że ten rok będzie należał do Lady Mam – aktywnych, zdrowych kobiet, które oczekują na narodziny swoich skarbów! Pomożemy Wam przygotować się do tego ważnego wydarzenia i zachować zdrowe ciało. W marcu 2014 w wybranych sklepach pojawiły się dwie pierwsze płyty z serii Fit Lady Mama:

  • Joga część 1
  • Wzmacnianie

Co znajduje się na płycie?

– informacje dotyczące bezpieczeństwa podczas wykonywania ćwiczeń

– zestawy ćwiczeń przygotowane i opracowane przez doświadczoną instruktorkę Jogi

 

Na płycie Fit Lady Mama Joga część 1. znajdują się ćwiczenia rozciągające, wzmacniające i relaksujące, a na płycie Fit Lady Mama Wzmacnianie – ćwiczenia wzmacniające, które pozwolą przyszłej mamie, przyjemnie spędzić czas i przygotować ciało do porodu. Wszystkie ćwiczenia przygotowane zostały przez doświadczoną trenerkę, która krok po kroku wyjaśnia, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia. 

 

Dodatkową wartością płyt z serii Fit Lady Mama jest materiał poradnikowy opracowany przy udziale specjalistów z wielu dziedzin. Na podstawie badań w grupie ponad pół tysiąca kobiet wybrane zostały najważniejsze pytania, na jakie szukają odpowiedzi kobiety w ciąży.

 

Dlatego na płycie, poza programem ćwiczeń, można znaleźć również informacje istotne dla przyszłej mamy. Dotyczą one:

 

1. Odżywiania w ciąży i po porodzie

– prawdy i mity o odżywianiu w ciąży i po porodzie

– co powinna włączyć do jadłospisu przyszła Mama

– jak radzić sobie z zachciankami w ciąży

 

2. Pielęgnacji ciała

– czy wszystkie kosmetyki są bezpieczne dla przyszłej Mamy i Dziecka

– jak pielęgnować ciało w ciąży

– jak zmienia się ciało kobiety w ciąży

Zobacz także
różowy kubeczek menstruacyjny

 

3. Krwi pępowinowej

– czym są komórki macierzyste i jakie mają znaczenie dla przyszłości Twojego Dziecka

– jak wygląda procedura pobierania krwi pępowinowej

– dlaczego warto przechowywać krew pępowinową

 

UWAGA! Przed skorzystaniem z płyty należy koniecznie skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę, czy nie ma przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń zawartych na płycie.

Ćwiczenia przeznaczone są dla kobiet, które są pod opieką lekarza prowadzącego ciążę, tylko pod warunkiem, że ciąża przebiega prawidłowo, nie ma przeciwwskazań do ograniczonej aktywności fizycznej i lekarz ten zezwoli na wykonywanie ćwiczeń.

Zaprzyjaźniony portal www.ladymama.pl podarowała dla czytelniczek naszego portalu 3 komplety wydanych płyt. (Komplet czyli 2 płyty : Fit Lady Mama. Wzmacnianie i Fit Lady Mama Joga część 1.)

Pierwsze trzy osoby, które zgłoszą się pod tekstem otrzymają płyty.

Następnie prosimy o przesłanie danych adresowych na  adres redakcja@mamywsieci.pl. Na kontakt czekamy do 20 listopada ( Niezgłoszenie się w tym terminie oznacza, że nagroda przepada)

 

 

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl