Coraz więcej zniżek dla posiadaczy Bydgoskiej Karty Rodzinnej - Mamywsieci.pl
Teraz czytasz...
Coraz więcej zniżek dla posiadaczy Bydgoskiej Karty Rodzinnej

Planer na Dobry Rok

Coraz więcej zniżek dla posiadaczy Bydgoskiej Karty Rodzinnej

Do programu Bydgoska Rodzina 3 Plus dołącza coraz więcej partnerów prywatnych. Oferta zniżek dla posiadaczy Bydgoskiej Karty Rodzinnej ciągle rośnie. Przybywa też rodzin, które odebrały już swoje karty.

Program ten jest jednym z elementów polityki rodzinnej Miasta. Ma on na celu przede wszystkim promowanie modelu rodziny z dziećmi i pozytywnego wizerunku rodziny wielodzietnej, wzmacnianie dużej rodziny, przeciwdziałanie jej wykluczeniu, wspieranie w realizacji zdolności, umiejętności i zainteresowań oraz wyrównywanie szans rozwojowych i życiowych dzieci z dużych rodzin.

O kartę może ubiegać się każda duża bydgoska rodzina, która pobierze i wypełni dostępny w Internecie wniosek. Do wniosku należy dołączyć zdjęcia osób uprawnionych do otrzymania karty (zdjęcia w formacie legitymacyjnym lub paszportowym, można dostarczyć na płycie CD oraz w wersji papierowej, należy je podpisać, mogą być to zdjęcia zrobione amatorsko), a wszystko złoży w biurze meldunkowym na terenie Bydgoszczy (we wniosku należy zaznaczyć preferowane miejsce odbioru kart). Szczegóły wraz z wnioskiem i regulaminem TUTAJ  Zawsze aktualna lista zniżek dostępna na stronie www.bydgoszcz.pl/rodzina3plus

Zachęcamy też przedsiębiorców do przystępowania do programu Bydgoska Rodzina 3 Plus – szczegóły TUTAJ  Dla firmy udział w programie Bydgoska Rodzina 3+ to większe grono klientów, wzmacnianie wizerunku firmy przyjaznej rodzinie, zwiększanie swojej rozpoznawalności wśród Bydgoszczan oraz większe zainteresowanie mediów.

Wśród dotychczasowych prywatnych partnerów programu są m.in. baseny, księgarnie, oferujące podręczniki i książki ze zniżką, salony fryzjerskie i kosmetyczne, salony optyczne a także kluby sportowe i miejskie instytucje kultury. Na zniżki dzięki Bydgoskiej Karcie Rodzinnej można liczyć m.in. w wypożyczalni sprzętu przy przystani Bydgoszcz, w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek oraz w Ośrodku Rekreacji Konnej.

Zobacz także
rodzina budowanie pewności siebie

Program Bydgoska Rodzina 3 plus został zainaugurowany w Bydgoszczy w czerwcu b.r. W Bydgoszczy mamy ponad 3 tys. rodzin, które wychowują troje lub więcej dzieci.

 

Jak oceniasz ten tekst?
Dobry
0
No, nie wiem
0
Świetny
0
Uwielbiam
0
Zwariowany
0
(c) 2012-2023 Ekomedia   |   wykonanie: BioBRND.pl