Wydarzenie


REKLAMA

Wielki powrót młodych detektywów, czyli „Lasse i Maja: Pierwsza Tajemnica” na weekendowych Porankach w Multikinie! Bydgoszcz, Włocławek, od 9 marca

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień w sobota i w sobota do ndz. mar 31 2019.

Od 9 marca w Multikinach w całej Polsce (w kujawsko-pomorskiem: Bydgoszcz, Włocławek) obejrzeć można kolejną odsłonę popularnego cyklu o dwójce dzielnych dziecięcych detektywów z miasteczka Valleby w Szwecji: "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica". To czwarta ekranizacja uwielbianej w Polsce, bestsellerowej serii książek Martina Widmarka.

 

Film „Biuro detektywistyczne Lasse i Maja: Pierwsza tajemnica”, będący faworytem publiczności podczas V Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, zobaczyć można na wielkim ekranie w każdą sobotę i niedziele o godz. 10:30 w ramach cyklu „Poranki w Multikinie”. Najbliższe seanse odbędą się 16 i 17 marca.

 

Na Poranki z Biurem Detektywistycznym Lassego i Mai zapraszamy do 28 kin sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

 

Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie multikino.pl. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty są w wybranych kinach droższe o 3 zł.

 

O filmie:

Tuż przed rozpoczęciem konkursu w szkole w Valleby znika główna nagroda: starożytna księga Hammarabi – cenna z powodu spisanych w niej zasad rozwiązywania sporów. W tych wyjątkowych okolicznościach poznaje się dwójka bohaterów: przebojowa Maja i nieśmiały Lasse. Daje to początek serii zaskakujących wydarzeń. Szkoła oskarża Maję o kradzież, a bohaterowie muszą współpracować, żeby udowodnić jej niewinność. Nagle wszyscy stają się podejrzani: dozorca, nauczyciel wf-u, ekscentryczna bibliotekarka, a nawet dyrektorka szkoły. Kto jest prawdziwym złodziejem?  Czy tej dwójce odmiennych charakterów uda się dogadać i rozwiązać zagadkę zniknięcia księgi?

 

Reżyseria: Josephine Bornebusch

Szwecja, 2018

czas trwania:95 minut

kategoria wiekowa: 6+

wersja językowa: dubbing

 

O Porankach w Multikinie:

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do najmłodszych widzów. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

 

 

Sponsorzy Poranków w Multikinie:

  • producent gum Mamba
  • producent soczku Cappy
  • Tasectan

 

Kategorie: 

Więcej w tej kategorii

Basia, przyjaciółka każdego przedszkolaka, znana z kart książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak...

Poranki to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 2 roku życia jako forma spędzania...

Poranki o godzinie 12:00 to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 5 roku życia jako...