Wydarzenie

Warsztaty Manufaktury Umiejętności FKE, Bydgoszcz, 5 listopada

W imieniu gospodarzy: właścicieli Park Clubu w Parku Witosa oraz Fundacji Kreatywnej Edukacji zapraszamy na nowy cykl warsztatów dla Całych Rodzin.

Rozpoczynamy od warsztatów ceramicznych z Anna Mackiewicz-Chojnacką*

Wraz z Anią Mackiewicz-Chojnacką oraz mnóstwem wspaniałych i ciekawych osób realizowaliśmy projekt Mobilna Wystawa Żywych Glinianych Instrumentów

Udział w warsztatach mogą wziąć osoby od 4 lat wzwyż. Zapraszamy serdecznie Rodziny wielopokoleniowe, przedstawiciele których uwielbiają opowiadać i słuchać opowieści snutych podczas pracy ręcznej. Możemy wypalić Wasze prace - chociaż wymagać to będzie nieco cierpliwości. Prace do odbioru przy kolejnym tematycznym spotkaniu (za około miesiąc).

Kolejne listopadowe weekendowe warsztaty poświęcone będą muzyce, projektowaniu ubrań oraz historii.

Koszt udziału w spotkaniu ceramicznych to 30 zł od dorosłego i 20 zł od dziecka.

Rezerwacja: Jolanta Gawryłkiewicz jgawrylkiewicz@gmail.com lub sms 602466347. Prosimy o podanie nazwiska oraz ilości osób i ich wieku.

Miejsce: Park Club w Parku Ludowym im. Wincentego Witosa

*Studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych na UMK w Toruniu. W 2003 roku uzyskała dyplom z zakresu malarstwa sztalugowego w pracowni prof. Lecha Wolskiego. Jest członkiem ZPAP w Bydgoszczy. Zajmuję się malarstwem, rzeźbą i ceramiką. Artystka o swojej twórczości: "Lubię przestrzeń. W malarstwie interesuje mnie przede wszystkim forma i kolor. Jest to moja interpretacja rzeczywistości, którą wyrażam w uproszczonych, zgeometryzowanych formach. Czasem wzbogacam ją ornamentem. Maluję odpowiednią formę - linią w przestrzeni. Czasem tę formę spłaszczam, czasem wzmacniam kolorem. Szukam linii i płaszczyzny, oraz odpowiedniego koloru, aby obraz zabrzmiał, wyrażał to, co chcę przekazać. Zawsze wiem, kiedy obraz jest skończony."

Więcej w tej kategorii

Zapraszamy na koncert gordonowski dla Rodzin z małymi dziećmi (do około 6 lat). W programie...

W imieniu organizatorów zapraszamy na majowy koncert gordonowski dla Dziadków i Rodziców z małymi...

Warsztaty dla dzieci z programowania i podstaw robotyki z wykorzystaniem platformy micro:bit -...