Wydarzenie

Warsztaty dla rodziców „Przestrzeń dla relacji” , 22-24 września, Toruń

Jeśli jesteś rodzicem, albo planujesz nim zostać i chcesz się doskonalić w tej trudnej sztuce, zapraszamy Cię na warsztaty weekendowe „Przestrzeń dla relacji”! Warsztaty odbywać się będą w nurcie rodzicielstwa bliskości. 

Łącznie przygotowaliśmy dla Was 16 warsztatów prowadzonych przez psychologów, terapeutów, pedagogów, ale przede wszystkim rodziców! Warsztaty mają nam pomagać w rozwijaniu się, jako rodzice.

Zapraszamy we wrześniu (22-24.09) i październiku (27-29.10) na dni pełne spotkań i bycia wśród ludzi, dla których ważna jest relacja. Znajdzie się tu miejsce dla tych, którzy zaczynają swoją rodzicielską przygodę, jaki i tych, którzy mają dzieci w różnym wieku. Przestrzeń dla relacji to świetne miejsce zarówno tylko dla ojców, jak i tylko dla matek.

Na zakończenie każdego weekendu, w niedzielę (24.09 i 29.10) na godz. 13:30 zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi do Domu Harcerza przy Rynku Staromiejskim 7, na spektakl teatralny który przygotowały dla nas toruńskie teatry.

Wszystkie warsztaty będą prowadzone w Kamienicy Inicjatyw, w Toruniu przy ul. Kopernika 22. Ilość miejsc ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy:

  1. Rezerwacja miejsc już jest możliwa pod numerem telefonu 790 891 762 do dnia 21.09 (na weekend wrześniowy) i do 25.10 (na weekend październikowy), lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Wolontariuszy RAZEM przy ul. Jęczmiennej 14 w poniedziałki i piątki w godz. 10-13, lub w środy w godz. 16-19
  2. Po rezerwacji należy osobiście wpisać się na listę uczestników warsztatów w siedzibie Stowarzyszenia Wolontariuszy RAZEM przy ul. Jęczmiennej 14 w poniedziałki i piątki w godz. 10-13, lub w środy w godz. 16-19.

Szczegółowy plan warsztatów  TUTAJ

Więcej w tej kategorii

Podczas zabawy poznamy właściwości piasku kinetycznego, cieczy nienewtonowskiej, ciastoliny i...

Drogi Rodzicu, stosujesz kary i nagrody? Czujesz się bezsilny wobec zachowań dziecka? Masz...

Na kolejnym spotkaniu "Świadomie o porodzie" odpowiemy sobie przede wszystkim na pytanie: czy jest...