Wydarzenie


REKLAMA

Warsztat z Małgorzatą Musiał "Dyscyplina, która nie rani", Bydgoszcz, 14 maja

Dyscyplina, która nie rani, czyli jak sobie radzić w trudnych sytuacjach.

Wszyscy rodzice stają wobec trudnych sytuacji wychowawczych.
Wielu z nich szuka takich sposobów radzenia sobie w tych chwilach, które nie uderzają ani w samo dziecko, ani w relację dziecka z rodzicem. Czują, że nie chcą straszyć, grozić, karać, manipulować – ale czasami nie wiedzą, co mogą zrobić w zamian.

Podczas warsztatów wspólnie poszukamy narzędzi, które pomogą nam nie tylko reagować na niepożądane zachowania dzieci, ale dawać im potrzebne w tych chwilach wsparcie. Zastanowimy się, dlaczego dzieci w trudnych sytuacjach reagują często tak gwałtownie i emocjonalnie, oraz w jaki sposób możemy wtedy do nich dotrzeć, nawiązać dialog i pomóc im zrozumieć naukę z płynącą z tych momentów.

Czas trwania warsztatów: 4h (14.05. Od godziny 16 do 20)
Koszt: 90zl (płatność do 10.05.2018 )

Ilość miejsc: 16 (gwarancja miejsca jest wpłata -> liczy się kolejność wpłat; jeżeli nie uzbiera się minimalna grupa 9osov warsztaty nie odbędą się, a wpłacone pieniądze zostaną zwrócone)

Miejsce : ul. Dworcowa 73/5, Akademia z brzuszkiem, szkoła rodzenia w Bydgoszczy

Prowadząca : Małgorzata Musiał - pedagog, autorka bestsellerowej książki "Dobra relacja - skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny" oraz bloga "Dobra relacja". Jest mentorem grup SAFE, profesjonalnie wspierających świeżo upieczonych rodziców. Na codzień prowadzi warsztaty dot.wychowania realizując program "szkoła dla rodziców". Prywatnie mama trójki dzieci.

Nr konta: 96102014620000780202583086 Paulina Jermak, w tytule: Maj, Małgorzata Musiał plus swoje imię i nazwisko