Wydarzenie

Sportowa sobota z Wyspą Skarbów, OKSiR Świecie, 18 maja

Wyspa Skarbów przy Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu organizuje 18 maja imprezę sportową dedykowaną dzieciom w wieku 4-10 lat. To doskonała okazja, aby nasze pociechy połączyły aktywny wiosenny wypoczynek z zabawami edukacyjnymi oraz zintegrowały się z innymi dziećmi.

Dzieci zostaną podzielone na dwie grupy wiekowe i pod okiem animatorów będą uczestniczyć w kreatywnych zabawach rekreacyjno-sportowych. W programie przewidziano wiele dodatkowych atrakcji, w tym konkursy z nagrodami oraz nietypowe zabawy integracyjne, malowanie twarzy, tworzenie przez dzieci ogromnych baniek mydlanych.
Grupa starszych dzieci rozegra zawody w mini piłce nożnej, zmagać się będzie z przejściem po równoważni i przejściem w nartach rodzinnych. Dla młodszych dzieci przygotowaliśmy m.in. zabawy muzyczno-ruchowe z animatorem. Obie grupy będą musiały „pokonać pajęczynę” rozwieszoną między drzewami.
Pozostałe atrakcje przygotowane przez instruktorów z Wyspy Skarbów zdradzimy dopiero podczas „Sportowej soboty”. Zapraszamy!

Zbiórka: Wyspa Skarbów (OKSiR, I piętro)
wstęp: 10 zł

Zapisy:
Punkt Informacji OKSiR (ul. Wojska Polskiego 139), tel. 52 562 73 70 lub
Wyspa Skarbów (OKSiR, I piętro), tel. 795 113 680, 52 562 73 90

Więcej w tej kategorii

Kino Wrzos przy Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu przygotowało na wakacje specjalną...

Każda Kobieta potrzebuje chwili dla siebie, odpoczynku od problemów dnia codziennego. Rozwiązaniem...

OKSiR w Świeciu zaprasza 1 czerwca na piknik z okazji Dnia Dziecka o charakterze wspólnego,...