Wydarzenie


REKLAMA

Ruszamy się mamy- zajęcia pokazowe, Bydgoszcz, 27, 28 lutego

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień do czw. lut 28 2019.

Rozpoczynamy akcję "Na wiosnę ruszamy się mamy " wspólnie z fizjoterapeutkami z "Terapia dla Mam"
Co i kiedy Wam proponujemy ??

"Trening mięśni dna miednicy" wtorek 11:30-12:15
to taki „must have” wśród ćwiczeń dla kobiet. Ich celem jest aktywacja i wzmocnienie mięśni Kegla. W trakcie zajęć nauczysz się także prawidłowo ustawiać kręgosłup i korygować sylwetkę w trakcie różnych czynności. Efektem systematycznych ćwiczeń mięśni dna miednicy jest zmniejszenie bólu pleców, poprawa wyglądu sylwetki, zmniejszenie nietrzymania moczu i poprawa satysfakcji seksualnej. Trening dna miednicy to ćwiczenia o niskim natężeniu wysiłku fizycznego.
prowadzenie - Kasia - szczególnie oddana i wrażliwa na problemy i potrzeby kobiet fizjoterapeutka. Cierpliwa, a przy tym wesoła, z niebywałą zdolnością do wysłuchania drugiego człowieka i szukania rozwiązań jego problemów.

" Mama i Maluch" środa 10:30-11:15
Zajęcia przygotowane przez fizjoterapeutę z myślą o kobietach, które chcą wrócić w bezpieczny sposób do formy po okresie ciąży - nie rozstając się przy tym ze swoim maleństwem.
W efektywny sposób wzmocnią i uelastycznią mięśnie, pomogą w zgubieniu zbędnych kilogramów oraz poprawią kondycję. Jest to wspaniała forma aktywnego spędzania czasu z malutkim dzieckiem i jednocześnie trening dla młodej mamy.
Zajęcia przeznaczone są dla kobiet z maluszkiem od 3mc-1roku.
prowadzenie - Zosia - nowoczesna mama i aktywna fizjoterapeutka dla której macierzyństwo to wspaniałe doświadczenie. Jest przykładem mamy, która świetnie łączy opiekę nad maluszkiem z aktywnym życiem zawodowym i towarzyskim.

"BodyMap" czwartek 18:00-18:45
"BodyMap" autorski program Marty- fizjoterapeutki, mamy, z nowoczesnym podejściem do roli kobiety, związana ze sportem i poszukująca zdrowej aktywności dla kobiet, który ma na celu wprowadzić uczestników zajęć w świat pięknego i zdrowego wysiłku oraz wewnętrznego samopoznania. Jest to trening wytrzymałościowy o zróżnicowanym rytmie i intensywności zgodny z mapą merdianów mięśniowo-powięziowych. Stanowi wspaniały system poprawy stabilności dynamicznej ciała, zwiększa jego adaptacyjność, swobodę ruchu, a także pomaga likwidować napięcia, ułatwia regenerację i wzmacnia mięśnie utrzymujące ciało w prawidłowej postawie.
prowadzenie - Zosia

Koszt zajęć pokazowych - 10 zł /osoba
Miejsca rezerwujecie mailowo: kontakt.dziendobry@gmail.com , w tytule prosimy wpisać nazwę ćwiczeń :)

Zajęcia regularne będą się odbywały od marca.

Miejsce: Centrum Dziecka i Rodzica, ul. Pl. 6 letniego 38, Bydgoszcz

Więcej w tej kategorii

Tego jeszcze w Bydgoszczy nie było !!! Tuż przed Dniem Babci i Dziadka "Centrum Dziecka i Rodzica...

Centrum Dziecka i Rodzica realizuje projekt dla mam "Super Matki Bohaterki".  Projekt ten...

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Agnieszką Stelmaszyk - pisarką opowiadań dla dzieci i młodzieży...