Wydarzenie


REKLAMA

Rodzinny Koncert z okazji Dnia Dziecka, Toruń, 1 czerwca

Ukulele zaprasza na Rodzinny koncert z okazji Dnia Dziecka, Wystąpią muzycy z zespołu Sunday Worship

W programie wspólne śpiewanie piosenek dla dzieci i o dzieciach, m.in. z repertuaru Majki Jeżowskiej, tańce, bańki mydlane, słodki poczęstunek dla dzieci, malowanie buziek :)

 

Koncert potrwa ok godziny.

TERMIN: 1 czerwca 2019 r.
GODZINA: 15.00

Koszt udziału w wydarzeniu:
1 dziecko: 35,00 zł
2 dzieci (rodzeństwo): 60,00 zł
3 dzieci (rodzeństwo): 80,00 zł
W cenie biletu pobyt w bawialni po koncercie - bezpłatny.

Wystąpią:

Małgorzata Brzóskiewicz – ukończyła Pedagogikę Wczesnoszkolną i Wychowanie Muzyczne na UKW w Bydgoszczy. Na co dzień pracuje w żłobku, prowadzi zajęcia  umuzykalniające „Gordonki“ w Ukulele Bawialnia & Kawiarnia oraz śpiewa w zespole Sunday Worship.

Magdalena Tomaszewska- gra na gitarze od 12 roku życia. Studiuje zarządzanie na UMK w Toruniu. Na co dzień gra w zespole Sunday Worship. Wraz z Małgorzatą Brzóskiewicz prowadzi zajęcia umuzykalniające „Gordonki z gitarą“ w Ukulele. Lubi muzykę folkową, latynoską, R&B, jazz.

Marcin Chmiel - gra na instrumentach klawiszowych od 10 roku życia. Student Reżyserii Dźwięku na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na co dzień grający w zespole Sunday Worship. Pasjonat Akustyki Wnętrz, harmonii, wymagającej i ambitnej muzyki.

Tomasz Cienkowski - bębni dłużej niż jest sobie w stanie przypomnieć, poczucie rytmu "wyssane z mlekiem matki”. Samouk - praktyka na meblach i garnkach oraz wszystkim co było pod ręką. Ukończył bardzo "muzyczny" kierunek - germanistykę. Na co dzień gitarzysta w klasycznym zespole Impro Classic (https://www.facebook.com/improclassic/)  

Bilety można nabyć w Ukulele Bawialnia & Kawiarnia (wcześniej można dokonać rezerwacji miejsca). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: tel. 730 740 748, e-mailowo lub przez wiadomość na FB

Miejsce: Ukulele Bawialnia & Kawiarnia, ul. Gen. J. H. Dąbrowskiego 6, Toruń
 

Więcej w tej kategorii

Zapraszamy na zajęcia muzyczne dla najmłodszych (dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia). Podczas...

Zapraszamy na zajęcia dla najmłodszych dzieci (0-1 lat) - Muzykalne niemowlę :) Intencją zajęć...

Elfy wymyśliły, że w tym roku zrobią wszystko, żeby WSZYSTKIE DZIECI na całym świecie ... były...