Wydarzenie


REKLAMA

RODZINNE WIDOWISKO. TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY – „MAŁY KSIĄŻĘ”, Bydgoszcz, 18 listopada

Historia Małego Księcia, malowana piaskiem, światłem i na wodzie.

Już 18 listopada o godzinie 18:30 w Sali Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.
Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni.
Teatr piasku Tetiany Galitsyny, zaprasza dzieci i dorosłych do wspólnego podróżowania, odkrywania nowych planet i oswajania dzikich zwierząt.

Razem z pilotem, Różą i Małym Księciem poznajmy piękno przyjaźni i potęgę miłości, dzięki którym budujemy to, co jest w życiu najważniejsze: relacje z drugim człowiekiem. Nauczmy się, jak patrzeć na świat bez ciągłego przeliczania zysków, jak być dobrym i bezinteresownie pomagać innym.

Ta niezwykła opowieść pozwoli dorosłym na odkrycie w sobie dziecięcego pierwiastka, a najmłodszych nauczy wielu ponadczasowych i uniwersalnych wartości.

Opowieść przedstawiona jest w niezwykły sposób: widzowie będą mogli poznać innowacyjne techniki artystyczne, połączone z grą świateł i cieni, muzyką oraz grą aktorów. Historia ukazana za pomocą animacji piaskowej, malowania światłem i na wodzie oczaruje nawet najbardziej wybrednego widza.

Program przygotowany oraz zaprezentowany przez zwyciężczynię polskiej edycji programu "MAM TALENT" - Tetianę Galitsynę, VLODYR'a i zespół aktorski GAG.

KUP BILET TUTAJ