Wydarzenie


REKLAMA

Rodzic w Centrum Uwagi - projekt rozwoju kompetencji rodzicielskich , Bydgoszcz, 21 stycznia

Family Park zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie dla rodziców w ramach projektu rozwoju kompetencji rodzicielskich "Rodzic W Centrum Uwagi". Pierwsze spotkanie poświęcimy tematyce zdrowia całej rodziny. Będą wykłady, konsultacje i warsztaty kulinarne.
Wszystkie wykłady i konsultacje są bezpłatne.

Zapisy na rodzicwcentrum@familypark.pl.

Program zajęć

13:30 – 14:30 - wykład „Kocham nie truję” - praktyczne wskazówki jak żywic siebie i swoją rodzinę – dyplomowany dietetyk i specjalista ds. żywienia p. Anna Kaczanowska

13:30 -14:30 – warsztaty kulinarne dla dzieci - czy zdrowe może być smaczne?

14:30- 15.30 - konsultacje indywidualne, wykonanie analizy składu ciała – p. Anna Kaczanowska

15:00-16:00 – wykład „Promocja zdrowia czy zdrowie w promocji?” - p. Szymon Paprocki

15:00-16:00 – zajęcia dla dzieci w Pracowni Profesora Ciekawskiego

16:00 -17:00 - warsztaty kulinarne dla dzieci i rodziców- wspólne gotowanie

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Family Park zapewnia opiekę dla dzieci podczas warsztatów kulinarnych czy też podczas trwania wykładów dla rodziców.

 

Kilka informacji więcej o projekcie:

Założeniem projektu Rodzic w centrum uwagi jest stworzenie w Family Park przestrzeni dla szeroko rozumianej aktywności rodziców. Przestrzeni przyjaznej różnym formom warsztatowym, spotkaniom, oraz zdobywaniu wiedzy. Family Park jako największe centrum zabaw dla dzieci otwiera się na rodziców oferując im możliwość edukacji poprzez współprace z ekspertami z różnych dziedzin medycyny, pedagogiki, psychologii. Założeniem projektu jest również stworzenie przestrzeni dla rodziców umożliwiającej wymianę poglądów, integracje z innymi rodzicami.

Jesteśmy otwarci na sugestie rodziców i ich potrzeby. Zapraszać do współpracy będziemy specjalistów z którymi rodzice będą chcieli się spotkać. Mamy nadzieję, że projekt będzie się rozwijał i elastycznie odpowiadał na potrzeby rodziców. W centrum naszej uwagi będziemy stawiać problemy o których może czasem nie jest łatwo mówić, do których często nie jest łatwo się przyznać, ale ponieważ wychowanie dziecka to jedno z najtrudniejszych zadań każdego rodzica będziemy starać się znaleźć odpowiedzi na nurtujące rodziców pytania.

 

Miejsce: Family Park, ul. Fordońska 246, Bydgoszcz

Kategorie: 

Więcej w tej kategorii

Drodzy Rodzice! Czy Wy także głowicie się jak zagospodarować dzieciom czas w letnie wakacje?...

Z okazji 15 urodzin Family Park wszystkie bilety wstępu -15% Akcja promocyjna trwa od 20 czerwca...

Największe w województwie Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park z okazji 10. urodzin przystąpiło...