Wydarzenie


REKLAMA

Przygotowujemy wielkanocne ozdoby – dwudniowe warsztaty dla dzieci, Bydgoszcz, 13-14 kwietnia

Dla wszystkich, którzy chcą wprawić się w świąteczny nastrój, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz organizuje rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy stworzą wielkanocne dekoracje i przygotują się do świąt. Bezpłatne zajęcia odbędą 13 i 14 kwietnia.

 

Wielkanoc nie obejdzie się bez kolorowych pisanek, baranków i zajączków! Zbliżające się warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz pozwolą stworzyć oryginalne ozdoby wielkanocne, które przystroją stoły lub będą prezentem dla najbliższych.

W sobotę i niedzielę uczestnicy zajęć będą mieli do dyspozycji styropianowe formy, papierowe kwiatki, kolorowe piórka, wstążeczki, a także papier i krepę. Z dostępnych materiałów powstaną stroiki na stół, podstawki na jajka, a także urocze kurczaczki i baranki. Styropianowe ozdoby będą ozdabiane farbami, cekinami, brokatem czy kolorowymi farbami. Ozdoby z pewnością ubarwią wielkanocne koszyki.

 

Wielkanocne warsztaty odbędą się 13 i 14 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia sobotnie będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00, natomiast w niedzielę od 11.00 do 17.00.

Wstęp wolny!