Wydarzenie


REKLAMA

Poranne figle, psoty i żarty - papierowe fantazje, Toruń, 17 marca {obowiązują zapisy}

Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat na comiesięczne zajęcia parateatralne. Poranne figle, psoty i żarty to wspólna parateatralna, ruchowa, rozwijająca wyobraźnię i kreatywność młodych uczestników zabawa. To także aktywny czas spędzony na eksperymentowaniu z wyobraźnią i wyzwalaniu działań twórczych. W przestrzeni uwalniającej dziecięcą ekspresję i spontaniczność dzieci z uśmiechem nauczą się współpracy i otwartości na innych. W zabawie wraz z dziećmi mogą uczestniczyć też rodzice.

Papierowe fantazje w marcu to zajęcia pełne zabaw z papierem. Co z nim można zrobić? Czy może służyć za strój? Czy papier czuje i oddycha? Jeśli nie, to jak go ożywić? Wspólnie odpowiemy na te i więcej pytań. Na koniec stworzymy fantazyjne stwory, które również ożyją w naszych rękach.

W programie:

Gry i zabawy ruchowe, parateatralne ćwiczenia rozwijające wyobraźnię i kreatywność, praca w grupie, zadania na uważność, improwizacja, działania z przedmiotem. Zajęcia prowadzone są metodami aktywnymi, z wykorzystaniem technik teatru wyobraźni oraz inspirujących dźwięków.

Prowadząca:

Agnieszka Zakrzewska – pedagog teatru, animatorka kultury, instruktorka teatralna. Specjalista ds. teatru i interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu. Przez ponad pięć lat zdobywała doświadczenie w pracy jako nauczyciel-instruktor w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota” w Warszawie. Współpracowała z teatrami amatorskimi z Torunia i Warszawy. Realizowała projekty teatralne mające finał na ulicach oraz deskach teatrów Torunia i Warszawy. Absolwentka historii na UMK, pedagogiki teatru przy Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Instytucie Kultury Polskiej UW, a także Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży w PWST w Krakowie, Filia we Wrocławiu. Ukończyła również Policealne Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu.

 Zajęcia trwają około 45 minut

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami, stworzone są dwie grupy dzieci:
grupa pierwsza w godzinach 11:00 – 11:45
oraz grupa druga w godzinach 12:30 – 13:15

Udział bezpłatny!!!

TERMIN ZGŁOSZEŃ do 9 marca 2018 r. – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl

tel. 56 652 27 55

MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 6

Kategorie: 

Więcej w tej kategorii

Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat na comiesięczne zajęcia parateatralne. Poranne figle, psoty i...

WOAK Toruń zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat na comiesięczne zajęcia parateatralne. Poranne figle,...

WOAK Toruń, zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na cykl zajęć, których uczestnicy będą poznawać różne...