Wydarzenie


REKLAMA

Poranki dla dzieci w Multikinie powyżej 5 roku życia, sobota, niedziela luty . Zaproszenia rozdane!

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień w sobota i w sobota do ndz. lut 23 2014.

Poranki o godzinie 12:00 to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 5 roku życia jako forma spędzania wolnego czasu. Projekt odbywa się w każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00 w 29 kinach sieci Multikino i Silver Screen. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na WIELKIM ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

W lutym Multikino zaprasza na Poranki z Barbie: „Barbie i Sekret Wróżek” oraz „Barbie Księżniczka i piosenkarka” 

Barbie i Sekret Wróżek
Przygotuj się na Barbie™ i sekret wróżek, niesamowitą przygodę z Barbie™, w której odkrywa ona świat pełen wróżek żyjących dookoła nas! Wszystko zaczyna się od porwania Kena™ przez grupę wróżek do ich owianego tajemnicą magicznego świata. Wtedy właśnie dwie przyjaciółki Barbie™, stylistki, odkrywają przed nią swój sekret… One również są wróżkami. Barbie™ i jej konkurentka – Raquella, wraz ze swoimi magicznymi koleżankami wyruszają w pełną emocji podróż, by sprowadzić Kena™ z powrotem. Aby im się to udało muszą trzymać się razem, a w trakcie wyprawy odkryją, że prawdziwa magia nie tkwi w świecie wróżek, tylko w potędze prawdziwej przyjaźni.
Projekcja: 1 – 2 lutego oraz 15 – 16 lutego

 

Barbie Księżniczka i piosenkarka
Kolejna muzyczna i magiczna przygoda, w której Barbie™ wciela się w rolę Tori™, życzliwej księżniczki  krainy Meribella, która zamiast wykonywać swoje królewskie obowiązki, chciałaby tańczyć i śpiewać. Pewnego dnia do królestwa przyjeżdża ulubiona piosenkarka księżniczki – Keira™. Dziewczynki odkrywają, że mają ze sobą bardzo dużo wspólnego – obydwie, w magiczny sposób, mogą przypominać siebie nawzajem. Na początku zamiana miejsc wydaje się świetnym pomysłem, jednak szybko okazuje się, że życie w nowej roli nie jest takie łatwe, jak to sobie wyobrażały!  Pojawia się też problem – Meribella ma swój czarodziejski sekret i kiedy zostaje on skradziony, królestwo znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Czy prawdziwa przyjaźń uratuje sytuację? W tym musicalu wypełnionym pięknymi piosenkami, bajecznymi kreacjami oraz nowymi, wesołymi bohaterami poznamy siłę prawdziwej przyjaźni, dzięki której łatwiej spełniać swoje marzenia!
Projekcja: 8 – 9 lutego oraz 22 – 23 lutego

 

Miejsce : ul. Marszałka Focha 48 Bydgoszcz

 

UWAGA mamy 2 podwójne zaproszenia (do Multikina w Bydgoszczy) : rodzic + dziecko ( do wykorzystania w lutym

Aby otrzymać wejściówkę zgłoś się pod tekstem. Na zgłoszenia czekamy do jutra (czwartek) do godz. 10.00, gdy losowo wytypujemy zwycięzców poinformujemy o tym mailowo w odpowiedzi prosimy o szybkie podanie adresu do wysyłki!

Kategorie: 

Komentarze

 
się wybierzemy z córą ;)
 
chętnie wybierzemy się z córcia :)
 
Ja i moje dzieciaki chętnie, a co tam tatę zabierzemy też.

Mama 3 latka i 10 latki, fotografka ze studiem www.studiopoduszka.pl

 
jestem chetna
 
Też chętnie wybiorę się ze starszą córeczką
 
<p>za zgłoszenia. Bilety otrzymują :<strong> studiopoduszka i carola</strong>, prosimy o szybki <u>kontakt i podanie adresu do wysyłki</u> redakcja@mamywsieci.pl</p>

Justyna

Więcej w tej kategorii

Basia, przyjaciółka każdego przedszkolaka, znana z kart książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak...

Od 9 marca w Multikinach w całej Polsce (w kujawsko-pomorskiem: Bydgoszcz, Włocławek) obejrzeć...

Poranki to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 2 roku życia jako forma spędzania...