Wydarzenia

Koncert z cyklu "Pałac Dzieciom", Lubostroń, 24 lutego

Data i godzina wydarzenia: 

24/02/2019 - 11:00

Dyrektor Pałacu Lubostroń Andrzej Budziak zaprasza serdecznie na kolejny koncert z cyklu „Pałac Dzieciom” w niedzielę, 24 lutego 2019 roku, godz. 11.00.

Wystąpią:
Maciej Drapiński - akordeon
Jacek Kwaśniak - instrumenty perkusyjne
Katarzyna Szewczyk - przygotowanie i prowadzenie

PAŁAC DZIECIOM stanowi cykl koncertów przygotowany specjalnie dla najmłodszych słuchaczy, podczas którego dzieci mogą brać czynny udział w wydarzeniu.

Kategorie: 

„Dziadek do orzechów” z Teatru Bolszoj 21 lutego, Bydgoszcz {Balet w kinie}

21 lutego 2019 roku w wybranych kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć retransmisję „Dziadka do orzechów” w choreografii Jurija Grigorowicza.

Teatralna przygoda w stylu eko – bezpłatne przedstawienie dla dzieci, Bydgoszcz, 24. lutego

Data i godzina wydarzenia: 

24/02/2019 (Całodzienne)

O tym, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne opowiedzą najmłodszym twórcy teatrzyku pt. „Śmieciolandia”. Kolejne spotkanie teatralne dla dzieci z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” odbędzie się 24 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.

NIEDŹWIEDŹ I MASZA, CZYLI GDZIE MOJA KASZA? Premiera spektaklu w Baju Pomorskim, Toruń, 31 marca

Data i godzina wydarzenia: 

31/03/2019 - 16:30

Pewnego dnia doszło do niecodziennego spotkania. Mała dziewczynka trafiła do domu groźnego niedźwiedzia, który postanowił ją uwięzić. Aby wyjść na wolność, musi spełnić jeden warunek… Jaki? Przekonajcie się sami!

Kategorie: 

Spotkanie rodzinne - Zygzakomazaki, Bydgoszcz, 24 lutego

Data i godzina wydarzenia: 

24/02/2019 - 11:00

Ciocia Dominika zaprasza na: spotkanie dla rodzin:)

Zapraszamy Rodziców z milusińskimi w wieku od 3 do 7 lat.
Porozmawiamy o dinozaurach z okazji przypadającego we wtorek, 26 lutego - Dnia Dinozaurów.
Ponadto korzystając z trwającego karnawału pobawimy się podczas tanecznej zabawy, opowiemy sobie o tradycjach karnawałowych w Polsce i regionie. Wspólnie z rodzicami powspominamy lata w przedszkolu 

Zapisy: dominika@palac.bydgoszcz.pl

Wstęp wolny!

Kategorie: 

Manufaktura Pomysłów - tworzymy KrEaTyWnE ZaBaWki, Toruń, 18 lutego

Manufaktura pomysłów to warsztaty, gdzie dzieci wraz z rodzicami mogą wspólnie spędzić czas przy przygotowywaniu niebanalnych i niepowtarzalnych zabawek, które wykorzystane w domu wypełnią wolne dni integrując całą rodzinę i dostarczając im wiele radości.

Zabawki kreatywne dla dzieci nie przynoszą gotowych rozwiązań, wymagają bowiem pomysłowości, inwencji twórczej i wyobraźni. Uczą wytrwałości, cierpliwości i analitycznego myślenia oraz rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne.

Kategorie: 

Happy Jazz dla Rodzin, Bydgoszcz, 24 lutego

Data i godzina wydarzenia: 

24/02/2019 - 11:00

Zapraszamy Rodziny z dziećmi (wiek do mniej więcej:-) 6 lat) do udziału w koncercie muzyki improwizowanej Happy Jazz.

Happy Jazz to muzyka inspirowana jazzem Nowoorleańskim oraz Ragtimem, Swingiem i wspaniałym Bluesem. Tak wypróbowane rytmy i melodie zapadają głęboko w chłonne umysły małych słuchaczy. Do współtworzenia i improwizowania zapraszają muzycy Fundacji Kreatywnej Edukacji oraz formacja jazzu tradycyjnego.

W koncercie zagrają:

Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny, Bydgoszcz, 5 marca, Toruń 6 marca

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień do śr. mar 06 2019.
05/03/2019 - 18:30
Bulle - ten spektakl oczaruje całą Twoją rodzinę! Niezwykle utalentowane gwiazdy programu Mam Talent zapraszają do magicznego świata, w którym powrócisz emocjami do czasów dzieciństwa. Wzruszająca historia małej Bulle, która poszukuje swojego talentu, świat fantastyczny spotyka się ze światem rzeczywistym... Na jej drodze pojawi się nieprzeciętna akrobatka, niebanalna tancerka, uzdolniony wokalista, a także jedyny w Polsce mistrz baniek mydlanych! Czy uda się jej odnaleźć swój talent?

O Kuchnia! Sensoryczne czytanie i działanie z najmłodszymi, Bydgoszcz, 23 lutego

Data i godzina wydarzenia: 

23/02/2019 - 11:00

Znacie tę formułę według pomysłu i prowadzenia Lucyny Brzezinskiej-Eluszkiewicz? To spotkania, na które zapraszamy Rodziców (jak najbardziej dorosłych) i dzieci w wieku od 1,5 roku do 4 lat.

Kategorie: 

Strony