Wydarzenie


REKLAMA

Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek - Pozytywka 2018, Bydgoszcz, 30 sierpnia

MAGICZNY FESTIWAL ŚWIATA BAŚNI I BAJEK POZYTYWKA
30.08 - 2.09 BYDGOSZCZ
4 dni pełne zabawy, refleksji i wzruszeń

Już po raz drugi zabieramy Was tam, gdzie każdy chciałby się znaleźć - do bajecznego świata baśni i bajek.
Jeżeli podobało Wam się w zeszłym roku, mamy super wiadomość! Tym razem wydłużyliśmy Festiwal do 4 dni i przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej wspaniałych atrakcji artystycznych!

Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek jest wyjątkowym wydarzeniem, kierowanym głównie do dzieci, lecz nie tylko. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną choć na chwilę powrócić do beztroskich czasów dzieciństwa i zatopić się w czarodziejskim klimacie świata baśni i bajek. W ramach Festiwalu zorganizowaliśmy wiele wyjątkowych wydarzeń, które z pewnością zachwycą i Dzieci i Rodziców i Dziadków ;)

Wydarzenia odbywać się będą w Teatrze Polskim, Miejskim Centrum Kultury, na Strychu Biblioteki oraz jeśli będzie pogoda (a będzie!) na powietrzu :) Nie zabraknie spotkań z wędrownymi bajarzami przy dźwiękach muzyki, spektakli teatralnych w najróżniejszych formach, performansów, warsztatów czy koncertów. W programie znajdziemy również spektakle dla najnajów - maluszków do 3 roku życia, aby już od najmłodszych lat mogły razem z nami wchłaniać baśniowy świat sztuki :)

HARMONOGRAM

Projekt został sfinansowany ze środków Miasta Bydgoszczy oraz Województwa Kujawsko - Pomorskiego
Organizatorzy i główni partnerzy: Fundacja BRWI, Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Dr Witolda Bełzy w Bydgoszczy

Kategorie: