Wydarzenie

Magiczny Festiwal Baśni i Bajek Pozytywka, 29.08 -1.09.2019

MAGICZNY FESTIWAL ŚWIATA BAŚNI I BAJEK POZYTYWKA  29.08 - 1.09.2019 BYDGOSZCZ

Jeden z największych Festiwali dla dzieci w kraju 4 dni ponad 30 baśniowych, darmowych wydarzeń artyści z całego świata

Serdecznie zapraszamy na III edycję Magicznego Festiwalu Świata Baśni i Bajek Pozytywka. Zapisujcie datę w kalendarzach i przygotujcie siebie i swoje pociechy na ogrom atrakcji! Już po raz trzeci zabieramy Was do magicznego świata baśni i bajek. W tym roku przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji - 4 dni wypełnione po brzegi baśniowymi wydarzeniami!

Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek jest wyjątkowym wydarzeniem, kierowanym głównie do dzieci, lecz nie tylko. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną choć na chwilę powrócić do beztroskich czasów dzieciństwa i zatopić się w czarodziejskim klimacie świata baśni i bajek. W ramach Festiwalu zorganizowaliśmy wiele wyjątkowych wydarzeń, które z pewnością zachwycą całą rodzinę :)

Wydarzenia odbywać się będą w Teatrze Polskim, Miejskim Centrum Kultury, na Strychu Biblioteki Głównej, w Parku im. Jana Kochanowskiego oraz na Starym Rynku.

Nie zabraknie spotkań z wędrownymi bajarzami, spektakli teatralnych w najróżniejszych formach, wydarzeń performatywnych, warsztatów oraz koncertów.
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy!

UWAGA:

Na wydarzenia odbywające się w Teatrze Polskim, Miejskim Centrum Kultury oraz na Strychu Biblioteki Głównej mamy ograniczoną liczbę miejsc!!! Wejście będzie możliwe tylko na podstawie darmowych wejściówek, które będą na Was czekały w wymienionych lokalizacjach na 2 tygodnie przed festiwalem - będziemy Was o nich informować na bieżąco!

Pozytywka Festiwal

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Bydgoszczy - Rafał Bruski oraz Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego - Piotr Całbecki.

Festiwal współfinansowany jest przez Miasto Bydgoszcz oraz ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014 - 2020.

Partnerem Głównym wydarzenia jest Województwo Kujawsko - Pomorskie.