Wydarzenie


REKLAMA

"Kre-Akcje – twórcza majówka z Młynem Wiedzy”, Toruń 30.04- 3.05

Zwiedzanie dziewięciu interaktywnych ekspozycji, stanowiska „zrób to sam” oraz warsztaty kreatywne to propozycje Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy na najbliższy weekend majowy.

„Kre-Akcje – twórcza majówka z Młynem Wiedzy” pod takim hasłem będzie przebiegał długi weekend majowy. W przestrzeni ekspozycyjnej będą dostępne stanowiska typu „zrób to sam”. Zwiedzający centrum nauki będą mogli pobawić się mechaniką, wykorzystać warzywa do stworzenia własnych utworów muzycznych, a także nadać „drugie życie” przedmiotom, które mogłyby znaleźć się w koszu.

W Centrum można wziąć także udział w warsztatach, których tematyka będzie związana z kosmetyką, tworzeniem zabawek, biżuterii i ekologii. Zajęcia będą odbywały się dwa razy dziennie w godz. 11:00 i 14:00. Pierwszy z nich jest dostępny w ofercie „1+2”, co oznacza, że w ramach jednego biletu będzie można wziąć udział w godzinnych warsztatach, a następnie przez dwie godziny zwiedzać wystawy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

30 kwietnia i 1 maja odbędą się zajęcia mydlarskie, podczas których będzie można przygotować samodzielnie mydełka i odświeżacze powietrza. 2 i 3 maja odbędą się warsztaty „Zroluj to sam”. Zajęcia pozwolą znaleźć odpowiedzi na takie pytania jak: czy z kartonu można zrobić żyrandol? Co ma wspólnego rolka papieru z teatrem i czy bukiet kwiatów zrobiony z guzików pachnie?

Bilety na zwiedzanie wystaw i zajęcia można nabyć poprzez elektroniczny system sprzedaży TUTAJ

 

Godziny otwarcia Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy: 

30 kwietnia – 2 maja: 11:00-14:00 i 14:00-17:00

3 maja: 9:00-12:00 i 12:00-15:00

Więcej w tej kategorii

1 i 2 czerwca zapraszamy na bezpłatny piknik popularnonaukowy, który odbędzie się na parkingu przed...

W okresie ferii zimowych 2019 zapraszamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanych warsztatów....

Młyn wiedzy w Toruniu zaprasza na warsztaty: Papier i tektura, czy istnieje prostszy i bardziej...