Wydarzenie


REKLAMA

Kiermasz Wszelkich Dziecięcych Rzeczy Używanych, Bydgoszcz, 29 czerwca {zapowiedź}

Zapraszamy na nasz pierwszy tego typu kiermasz wszelkich dziecięcych rzeczy używanych!

Tu możesz się spodziewać szerokiego wyboru - od ubranek, bucików i wszelkich akcesoriów, przez zabawki, książeczki i gry po większe sprzęty jak wózki, foteliki samochodowe, bujaki i chodziki.

Tu możesz się spodziewać świetnej jakości, bo tu sprzedają mamy, a my mamy dbamy o to, co nasze dzieci ubierają, używają, czym się bawią.

Tu możesz się spodziewać miłej, gawędziarskiej atmosfery, gdzie przy kawie i domowym cieście porozmawiasz z innymi mamami, podzielisz swoimi doświadczeniami czy wysłuchasz rad mam ze stażem (tu zwracamy się do mam oczekujących).

Tu możesz się spodziewać fajnej przestrzeni, gdzie poza oczywistym dostępem do sali ze stoiskami dla mam z wózkami, możesz mieć doskonały wgląd na swoje pociechy bawiące się na placu zabaw na tyle obiektu. Tu też mamy znajdą ustronny kąt, żeby zaspokoić głód czy przewinąć swoje maluszki.

Przede wszystkim jednak, możesz się spodziewać, że my, trzy mamy, będziemy ciężko pracować, żeby nasz kiermasz stał się wydarzeniem cyklicznym. A jako, że to nasze pierwsze wydarzenie, zapraszamy cię za zupełne darmo. Przyjdź, kup, poznaj inne mamy, spędź z nami popołudnie. Zapraszamy!

Kontakt: mamydlamam.kiermasz@gmail.com, tel. 606- 965-304

Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, ul. Baczyńskiego 3, Bydgoszcz