Wydarzenia


REKLAMA

Wychowanie bez nagród i kar / Pozytywna Dyscyplina - warsztat dla rodziców, Włocławek, 28 września

Data i godzina wydarzenia: 

28/09/2019 - 11:00

Kary i nagrody działają, ale na krótko ? Zastanawiasz się czy to możliwe, żeby wychować dziecko bez nich? Chcesz wiedzieć jak postępować i co możesz robić zamiast tego?

Ten warsztat jest dla Ciebie !

Kategorie: 

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka, Włocławek, 12 października

Data i godzina wydarzenia: 

12/10/2019 (Całodzienne)

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka!

Teatr Piasku - Mały Książę, Włocławek, 28 września

Data i godzina wydarzenia: 

28/09/2019 - 16:30

"MAŁY KSIĄŻĘ" - SPEKTAKL OPOWIEDZIANY PIASKIEM, WODĄ I ŚWIATŁEM W WYKONANIU GWIAZDY PROGRAMU "MAM TALENT" - TETIANY GALITSYNY

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka, Bydgoszcz, 13 października

Data i godzina wydarzenia: 

13/10/2019 (Całodzienne)

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka!

Małyssak – Małychuścioch - projekt, Bydgoszcz, od 3 października - wstęp wolny {zapisy}

Data i godzina wydarzenia: 

03/10/2019 - 17:45

Stowarzyszenie Małyssak i Miasto Bydgoszcz zapraszają do udziału w projekcie: “Małyssak – Małychuścioch”. Dzięki finansowaniu ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy udział w projekcie jest BEZPŁATNY.

Kategorie: 

Środowe Czytanie i Działanie w Kamienicy 12, Bydgoszcz, 18 września

Data i godzina wydarzenia: 

18/09/2019 - 17:00

Kochacie zwierzęta? Jeśli nawet nie, z tą lekturą na pewno pokochacie. Przedstawię Wam PREMIEROWO książkę o łasicy, zającu, dziku, nietoperzu, myszy, żabie, ślimaku, borsuku, sarnie, kunie, ryjówce…Z cenionymi przez czytelników ilustracjami Ewy i Pawła Pawlaków.

Kategorie: 

Małe Animocje: „Kapitan Morten i Królowa Pająków”, Bydgoszcz, 22 września

Data i godzina wydarzenia: 

22/09/2019 - 12:00

Kapitan Morten i Królowa Pająków to zaskakująca animacja o potędze dziecięcej wyobraźni, wytrwałości i nieograniczonej wierze w marzenia.
10-letni Morten pragnie być marynarzem tak jak jego tata. Niespodziewanie zostaje obsypany tajemniczym proszkiem, kurczy się do rozmiaru owada i staje się kapitanem swojej łodzi! Jednak żeglowanie to nie taka prosta sprawa… Szczególnie gdy nie jest się jedynym członkiem załogi. Jakim kapitanem okaże się chłopiec?

Kategorie: 

Gordonki - zajęcia umuzykalniające, Toruń (każda środa)

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień w środa do śr. paź 30 2019.
18/09/2019 - 16:30

Zapraszamy na zajęcia muzyczne dla najmłodszych (dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia). Podczas zajęć korzystamy z elementów metody stworzonej przez Edwarda E. Gordona. Zajęcia przybierają formę „śpiewanek” i „rytmiczanek". Dzieci osłuchują się z melodiami wykonywanymi w różnych skalach. Osoba prowadząca zwraca się do dzieci, śpiewając pojedyncze sylaby, zachęca je do uczestniczenia w zabawach.

Zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku 10-12 lat w Bydgoszczy

Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum prowadzony przez Fundację Nowe Pokolenie rozpoczyna zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku 10-12 lat. Zajęcia będą bezpłatne. Ich celem będzie pomoc przy odrabianiu prac domowych, nadrabianie zaległości w szkole oraz aktywne i kreatywne spędzanie czasu wolnego. Zajęcia będą odbywały się od marca (pierwsze planujemy 28 marca) do końca czerwca (1 raz w tygodniu, po 2 godziny) i zostaną wznowione od października do końca grudnia.

Tańce Turlańce- {grupa 6-10 lat}, Bydgoszcz, 24 marca

Tańce Turlańce - laboratorium ruchu.
Wyścig gąsienic? Ciuchcia? Przeciskanie się przez jamki? A może masaż albo najzwyklejsze i najcieplejsze w świecie przytulańce.
Wszytko to przyprawione tańcem, rysunkiem, muzyką.

Strony