Wydarzenie

Dzień Dziecka z Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, Toruń 1 i 2 czerwca

1 i 2 czerwca zapraszamy na bezpłatny piknik popularnonaukowy, który odbędzie się na parkingu przed budynkiem Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

W tym roku przygotowaliśmy kilkanaście stanowisk edukacyjnych oraz sportowych. Na boisku MCSM Toruń będziecie mogli bawić się na statku pirackim na dmuchanej fali, euro bungee czy rozegrać mecz w giga piłkarzyki. Dla miłośników zderzeń przygotowaliśmy Atomowy Bubble Soccer. Nie zabraknie spotkań z alpakami. Poznacie ich zwyczaje i nie tylko.

Będziemy mówili również sporo na temat bezpieczeństwa. Zarówno w ruchu drogowym, jak i na przejazdach kolejowych. Będziecie mogli m.in. wcielić się w rolę maszynisty prawdziwego pociągu.

Zapraszamy również do zwiedzania interaktywnych wystaw Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w godz. 11:00-17:00. Bilety kupicie w kasach Centrum.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie do Centrum środkami komunikacji miejskiej. Informacje o tym jak do nas dotrzeć są dostępne TUTAJ

Uczestnicy pikniku będą mogli skorzystać ze stanowiska gastronomicznego przygotowanego przez restaurację „Młyn Smaków”, działającą w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży. 

Miejsce: Parking przed Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

Więcej w tej kategorii

W okresie ferii zimowych 2019 zapraszamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanych warsztatów....

Młyn wiedzy w Toruniu zaprasza na warsztaty: Papier i tektura, czy istnieje prostszy i bardziej...

Młyn Wiedzy w Toruniu zaprasza 9 i 10 czerwcado udziału w pikniku popularnonaukowym "Naukowa...